Dovolená Orient
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Orient

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Orient od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte malebné letovisko Orient ukryté v kopcích

Oblast leží v severní části ostrova Mallorka, který je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Méně známé městečko Orient je asi 3 kilometry od dalšího letoviska Alaró na jihu a stejně daleko leží letovisko Sóller na severu. K moři je to z Orientu asi 7 kilometrů.

Dostanete se sem snadno. Nejdřív vás čeká cesta do hlavního města souostroví – Palmy. Sem můžete doletět odkudkoliv z Evropy, ale i doplout z pevninského Španělska. Plují sem přímá lodní spojení z Barcelony i Valencie a plavba trvá kolem 10 hodin. Zbylých pár desítek kilometrů dojedete autem.

Objevte krásu okolních hor i čistého moře

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, čeká vás hodně zábavy. Necelý kilometr od městečka najdete krásný vodopád Salt d'es Freu a nedaleko od něj je ještě jeden – Es Freu (Orient). K moři je to sice 7 kilometrů na sever, ale za to je čisté a není tam moc turistů ani na vrcholu sezóny.

Ubytování tady najdete pěkné, čisté a za dobrou cenu. Ze všech hotelů pro vás vybíráme třeba L´Hermitage Hotel & Spa v tradiční zástavbě, kde se můžete osvěžit v lázních, Dalt Muntanya s krásnou terasou pro romantické večeře nebo Finca Son Palou v pěkném venkovském stylu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru