Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Mykonos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Mykonosu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Kamenitý ostrov Mykonos v souostroví Kyklady v centrální části Egejského moře se proslavil díky svému členitému pobřeží s nádhernými plážemi a s velmi příjemným klimatem. Překrásné léto je tím, co učinilo Mykonos milovanou prázdninovou destinací. Mykonos je kombinací ospalých bíle natřených domků, větrných mlýnů a písčitých zátok s rušnými kluby. Díky svému životnímu rytmu je Mykonos považován za „hřiště pro dospělé“.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Mykonos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad ve Středozemním moři. Největším městem tohoto ostrova je Chora (město Mykonos), nejvíce si zde užijete nočního života, ale najdete zde i muzeum, kostel Panagia Gremiotissa nebo hrobku Homera. Mykonos má plno krásných pláží jako stvořených pro vodní radovánky. Těmi nejoblíbenějšími jsou Elia Beach, Platys GialosKalo Livadi, či Agios Ioannis.

Přejít nahoru