Dovolená Muro
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Muro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Muro od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte za krásným mořem do letoviska Muro

Oblast leží v severovýchodní části u pobřeží Mallorky, která je nejčastěji navštěvovaným a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Východní část ostrova je většinu roku méně zaplněná turisty než západ. A sice sem cesta potrvá o něco déle, ale rozhodně to stojí za hodinu nebo dvě cestování navíc.

Nejdřív se musíte dostat na ostrov. Můžete přiletět do Palmy, která je hlavním městem ostrova i souostroví, a zbytek cesty napříč ostrovem dojet autem. Stejně tak je možné do Palmy doplout lodí ze Španělska. Vyplouvají z Barcelony nebo Valencie. Z Barcelony se dostanete lodí taky do nedaleké Alcudie.

Užívejte si krásné moře, národní park i východy slunce

Muro často navštěvují milovníci přírody a fotografové. Míří sem hlavně kvůli národnímu parku Parc Natural de s'Albufera de Mallorca, ve kterém můžete narazit na stovky druhů ptáků i dalších zvířat. Kromě toho je tu čisté moře s písčitými plážemi, ze kterých je nádherný pohled na východ slunce.

Ubytování tady seženete snadno a ve vysoké kvalitě. To ostatně platí o všech pobřežních částech ostrova. Pokud máte radši komorní a útulnou atmosféru, doporučujeme třeba hotel Rural Predio Son Serra. Naopak tradiční městská budova je sídlem vyhlášeného hotelu Can Ribera by Zafiro.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru