Dovolená Montuïri
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Montuïri

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Montuïri od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se do srdce ostrova a zažijte dovolenou v Montuïri

Historické městečko najdete v samém středu Mallorky, která je nejoblíbenějším, nejnavštěvovanějším a největším z Baleárských ostrovů. I když oblast neleží u moře, přesto sem míří každoročně turisté, kteří chtějí vidět stopy historie ostrova. Z hlavního města Palmy je to sem kousek.

Právě do metropole ostrova a celého souostroví se musíte dostat nejdřív. Dá se sem doletět odkudkoliv z celého světa nebo doplout z pevninského Španělska. Lodi sem míří z Barcelony nebo Valencie a plavba zabere asi 10 hodin. Zbylých asi 40 km z Palmy dojedete autem tak za hodinku.

Obdivujte kostel i archeologické naleziště

Pokud rádi na dovolené navštěvujete unikátní místa, budete to v Montuïri milovat. Nesmíte minout místní kostel Sant Bartomeu de Montuïri, vykopávky Museu Arqueològic de Son Fornés ani větrný mlýn Molí de Can Nofre. A když budete chtít k moři, je to necelá hodinka autem na západ.

Bydlení si tu užijete naplno. Město je dobře vybavené a my vám rádi doporučíme třeba hotely Son Manera Retreat Finca s krásnou zahradou posetou keři, Embat Hostel, kde oceníte útulnou terasu, nebo Finca Serena Mallorca pyšnící se osobitou jídelnou s velikými prosklenými okny.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru