Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Fantastický hotel|91%|

Materada Area - Laguna Park Hotel

Rodiny s dětmi

Dovolená do hotelu na Istrii od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Istrie

Hodnocení hotelu
Materada Area - Laguna Park Hotel

=
Náš názor na Materada Area - Laguna Park Hotel
Podle 6 hodnocení se dá již věřit průměrné známce 91% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, hotel zřejmě splnil očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům. Přečtěte si ale pozorně všechna hodnocení.
5,5 / 6
6 recenzí
Podrobné hodnocení Materada Area - Laguna Park Hotel
Hotel 6 / 6
Pokoje 5,8 / 6
Hotelový servis 5,8 / 6
Okolí hotelu 5,6 / 6
Stravování 5,4 / 6
Sport a zábava 5,8 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o Materada Area - Laguna Park Hotel
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
Dovolená Istrie
Obecný popis hotelu
Materada Area - Laguna Park Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hotel nabízí hotelový sejf, připojení k internetu, restauraci, bar, TV místnost a službu hlídání dětí. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa (za poplatek). Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol (za poplatek).
Vybavení pokoje
Všechny pokoje mají klimatizaci a obývací část. Většina ubytovacích jednotek má vlastní terasu. V pokojích se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. V každé ubytovací jednotce se nalézá kuchyňský kout. Součástí základní výbavy pokojů je také telefon a televize. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.
Sport/zábava
Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Tobogán zajistí dětem i dospělým dostatek zábavy při koupání. Hosté mohou využít i terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. Ke zpoplatněným volnočasovým aktivitám v hotelu patří jízda na kole/horském kole, tenis, minigolf, jízda na šlapadlech a stolní tenis. Dostatek zábavy a pestrý program zaručuje hostům animační program a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Nápoje jsou pro hosty v ceně.
Podrobné katalogové informace
pláž
skalnatá, veřejná
bazén a vybavení
bazén
cílové skupiny
páry
typ dovolené
pro rodiny s dětmi
pro děti
dětské hřiště
internet
ano
akceptované karty
diners, mastercard
aktivity na pláži
vodní šlapadla
cyklistika
úschovna bicyklů, jízda na kole
další služby
pokojový servis
hotelové vybavení
hotelový kiosek
masáže
ano
personál hovoří
anglicky, italsky
restaurace
ano
sportovní vyb. a aktivity
tenis
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Vybavení
 Hřiště
 TV místnost
 Parkoviště
 Dětský klub
 Přístup k internetu
 Půjčovna kol
 Bar(y)
 Restaurace
 Vstupní hala
 Výtahy
 Hotelový trezor
Vybavení pokoje
 TV
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Trezor
 Kuchyňský kout
 Minibar
 Sprcha
 Fén
Stravování
 All inclusive
 Včetně nápojů
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Tenis
 Počet bazénů
 Jízda na kolech/horských kolech
 Minigolf
 Šlapadlo
 Stolní tenis
 Slunečníky
 Terasa na opalování
Vzdálenosti
 Pláž 300 m
Dovolená Istrie

Fotografie hotelu
Materada Area - Laguna Park Hotel

Dovolená Istrie

Počasí v oblasti hotelu
Materada Area - Laguna Park Hotel

Počasí a kdy jet na Istrii
  • Jadranské pobřeží má klasické středomořské podnebí s teplým, slunečným létem a mírnou zimou. Je jednou z nejslunečnějších destinací v Evropě (na Jadranu zaujímá druhé místo těsně za Hvarem). Délkou slunečního svitu mohou místa na chorvatském Jadranu směle soutěžit s většinou míst na francouzské Riviéře. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Např. letní teploty na Hvaru se pohybují v průměru od 20,2 do 24,9°C, kdežto ve Splitu vystupují až na 25,9°C. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec. Průměrné měsíční teploty nejchladnějšího měsíce, ledna, nikdy neklesají pod 5°C.
  • Dobrou alternativou jsou květnové a zářijové pobyty, které zajišťují stále příjemné počasí, teplé moře a méně lidí. Podzim bývá o 2 až 4°C teplejší než jaro. Mořská voda se totiž v létě poměrně značně ohřeje, akumulované teplo se pak z ní postupně uvolňuje do ovzduší a zpomaluje pokles podzimních teplot vzduchu. 
  • Nejméně vodních srážek mají ostrovy, 500 až 1 000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1 000 do 1 700 mm ročně; roční množství srážek je ale rozděleno na jednotlivé měsíce velmi nerovnoměrně. Bouřky nejsou v přímoří ničím neobvyklým. V létě jsou častější v severní části, v zimě na jihu.
  • Teplota mořské vody se v Dalmácii pohybuje od června do září v rozmezí 22 – 24oC.
  • V Dalmácii běžně rozeznávají čtyři druhy větru. Bura vzniká nad balkánskou pevninou za vysokého tlaku. Dostane se přes hřebeny hor a s ničivou silou se vrhne dolů, na pobřeží. Je to vítr obávaný pro svou záludnost a nevypočitatelnost. V létě zpravidla trvá jen několik hodin, ale v zimě to mohou být dny, dokonce i týdny. Když hrozí bura, všichni kapitáni míří do přístavu. Jugo přichází z jihu až z Afriky. Je horký a vlhký, mnohdy přichází neočekávane podobně jako bura. Osvěžujícím věterm je maestral, který vane od severozápadu a přináší hezké počasí. Nevera nepřichází příliš často. Je to silný západní vítr, zpravidla doprovázený bouřkou. Trvá jen krátce a v létě přináší vítané ochlazení.
Index sezóny
Leden
9 °C
10 °C
73 %
3 hodiny
7 dnů
Únor
9 °C
9 °C
69 %
4 hodiny
7 dnů
Březen
12 °C
9 °C
65 %
5 hodin
7 dnů
Duben
16 °C
12 °C
66 %
6 hodin
8 dnů
Květen
21 °C
16 °C
66 %
7 hodin
9 dnů
Červen
25 °C
20 °C
68 %
8 hodin
9 dnů
Červenec
28 °C
23 °C
65 %
9 hodin
6 dnů
Srpen
28 °C
24 °C
66 %
9 hodin
7 dnů
Září
24 °C
22 °C
69 %
7 hodin
6 dnů
Říjen
18 °C
18 °C
71 %
5 hodin
7 dnů
Listopad
13 °C
15 °C
71 %
3 hodiny
8 dnů
Prosinec
11 °C
12 °C
74 %
2 hodiny
7 dnů