Zobrazovat ceny v Euro

Velmi dobrý hotel|83%|

MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

Los Cristianos Tenerife Španělsko

K pláži 500 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

+
=

Náš názor na MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL
Podle 358 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 83% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,1 / 6
226 recenzí

Podrobné hodnocení MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

Hotel 5,7 / 6
Pokoje 5,2 / 6
Hotelový servis 5,8 / 6
Okolí hotelu 5,1 / 6
Stravování 5,8 / 6
Sport a zábava 5,2 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 86% dotázaných.

4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
132 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento byt lázeňský hotel leží pouhých 300 m od nejbližší písečné pláže během několika minut chůze od napojení na veřejnou dopravní síť. Nákupní a zábavní zařízení se nacházejí v okolí a nejbližší golfové hřiště je 16 km daleko.

Vybavení

Tento 4-patrový hotel nabízí přístup pro tělesně postižené a zahrnuje celkem 139 bytů. K vybavení patří 24-hodinová recepce, supermarket, bar, restaurace à la carte restaurace, konferenční místnost a veřejný internetový terminál.

Pokoje

Vkusné apartmány každý přijde s kombinovanou obývací pokoj / ložnice, oddělenou ložnici, koupelnu, telefon s přímou volbou, přístup k internetu, kuchyňský kout, minibar / lednička, balkon a pronájem bezpečné.

Sport / Zábava

Ve venkovním areálu je plavecký bazén, stejně jako sluneční terasa s lehátky a slunečníky stanovenými připraven k použití a snack bar u bazénu. Další rekreační možnosti patří krytý bazén, jacuzzi, masáže a výběr lázeňských procedur. Sportovní nadšenci mohou zahrát tenis, squash, kulečník / kulečník, minigolf nebo i vyzkoušet gymnastiku a využívat in-house tělocvičně (dodatečné poplatky se vztahují k určité činnosti). Sezónní zábavní program poskytuje některé variace pro hosty.

Stravování

Hosté si mohou vybrat svou snídani z bohaté bufetu, speciální dietní požadavky a individuální-specifické pokrmy může být pro zajištěný. Je možné si objednat polopenzi nebo plnou penzi pobyt.

Platba

MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Golf
 Posilovna
 Počet bazénů
 Terasa na opalování
 Aqua aerobik
 Potápění
 Masáže
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
 Slunečníky
 Lehátka
 Badminton
 Opalovací studio/solárium
Stravování
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
 Plná penze
Vybavení pokoje
 Trezor
 Přístup k internetu
 Dlaždice
 TV
 Balkón/terasa
 Vana
 Fén
 Sprcha
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Bezbariérový přístup
Vybavení
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Bar(y)
 Dětský klub
 Parkoviště
 Přístup k WLAN
 Výtahy
Platba
 Eurocard
 Diners Club
 VISA
 American Express
 MasterCard
Typ hotelu
 Lázeňský hotel
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 400 m
 Pláž 800 m
 Golfové hřiště 16000 m
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
MAR Y SOL - SPA & SPORT HOTEL

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů