Dovolená Manacor
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Manacor

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Manacor od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte půvabné město Manacor ve vnitrozemí ostrova

Méně známé vnitrozemní letovisko najdete ve východní části ostrova poblíž hlavní silniční tepny, které protíná od západu na východ Mallorku – nejoblíbenější z Baleárských ostrovů. Lidé sem míří za objevováním architektury, kvůli muzeu Rafaela Nadala i za klidem dále od pobřeží.

Dostanete se sem pohodlně odkudkoliv z Evropy i odjinud ze světa. Nejdřív vás čeká cesta do Palmy, která je hlavním městem ostrova i souostroví. Sem je nejjednodušší doletět. Ale pokud jste dobrodruzi, můžete sem ze Španělska doplout. Lodi vyrážejí z Barcelony nebo Valencie.

Obdivujte kostely, nakupujte na trzích a navštivte muzea

Pokud jde o architekturu, nesmíte minout kostely Sant Vicenç Ferrer de Manacor a Parròquia de la Mare de Déu dels Dolors de Manacor. Ty ale ve městě nejsou jediné. Čerstvé ovoce, zeleninu i ryby si nakoupíte na místních největších trzích na ostrově a můžete vyrazit do muzea tenisového mága Nadala.

Ubytování je tady k mání v různých úrovních luxusu, takže si určitě vyberete. My doporučujeme třeba hotel Finca La Reserva Rotana s pěstěnou zahradou a luxusním interiérem, Rafa Nadal Sport Residence nejen pro fanoušky sportu nebo méně nápadný hotel Mandisur Appartements.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru