Dovolená Magaluf
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Magaluf

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Magalufu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Dovolená na jihozápadním pobřeží Mallorky v letovisku Magaluf čeká

Turisticky oblíbená oblast leží nedaleko na západ od hlavního města Palma. Dá se sem pohodlně dostat letecky, právě do mallorské metropole, a pak zbytek cesty dojedete půjčeným autem nebo využijete místní dopravu. V každém případě vás čeká pohodlná cesta až na místo.

Zátoka kolem výběžku ostrova je vyhlášená klidnějším mořem s minimem vln, a proto sem míří často celé rodiny s dětmi nebo staršími lidmi a neplavci. Všichni si tu přijdou na své, ať už jsou z blízkého pevninského Španělska, nebo odjinud z Evropy nebo světa.

Odpočívejte na pláži a objevte nedaleký ostrůvek

Místní písčité pláže jsou rozlehlé, takže na nich určitě najdete dostatek místa i soukromí, aby vás při relaxaci nikdo nevyrušoval. Kromě toho si můžete udělat výlet na nedaleký ostrůvek Illa de Sa Porrassa, který leží jen asi 700 metrů od pobřeží, takže se na něj dá i doplavat.

Ubytování vás tady nepřekvapí a můžete se spolehnout na vysoký standard. Turisti doporučují třeba hotel Bahia Principe Coral Playa s bazénem rovnou u pláže, HSM Don Juan Hotel s vnitroblokem s palmami a lehátky nebo veliký Hotel Samos.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru