Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Madrid a okolí

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Madridu a okolí od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Madrid, hlavní město Španělska ležící v samém středu země, je městem pro milovníky umění, noční zábavy i toulek bez cíle. Díky letnímu žáru, zvolte pro návštěvu raději okrajové měsíce. Žádná z evropských metropolí nepůsobí tak blahobytným dojmem. Bohatství se neskrývá jen za fasádami, ale také v rozmařilém nakládání s časem. Madrid se svými třemi milióny obyvatel je někdy rušný až příliš. V Madridu zapomeňte na české biorytmy.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

  • Madrid je hlavním městem Španělska, leží téměř v geografickém středu Pyrenejského poloostrova. Má přes 3 milióny obyvatel, je též hlavním městem stejnojmenné provincie, která je současně jedním ze 17 autonomních společenství Španělska. V madridské aglomeraci žije téměř 6 miliónů obyvatel, což ji řadí v Evropě na třetí místo, za aglomeraci Paříže a Londýna. Vzhledem ke své hospodářské produkci, vysoké životní úrovni a úrovni trhu je Madrid považován za hlavní finanční centrum jižní Evropy a samozřejmě Pyrenejského poloostrova.
Přejít nahoru