Dovolená Llucmajor
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Llucmajor

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Llucmajoru od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásy vnitrozemního letoviska Llucmajor

Oblíbená destinace Baleárských ostrovů leží v jihozápadní části Mallorky. Dostanete se sem snadno z hlavního města Palma za několik desítek minut autem. Velkou výhodou je menší počet turistů, kteří se skoro výhradně drží na pobřeží. To je mimochodem jen asi 15 kilometrů od největšího města oblasti.

Jestli na dovolené rádi objevujete nová místa, bude pro vás tohle prostředí ideální. K moři to budete mít odkudkoliv kousek, maximálně půl hodiny jízdy autem. Navíc můžete poznat běžný život na ostrově a nechat si vyprávět od místních zajímavé historky.

Navštivte starobylý klášter, bazén nebo větrný mlýn

Okolí Llucmajor – hlavního města stejnojmenné oblasti vám nabízí mnoho možností k výletům. Přímo ve městě nesmíte minout starobylý klášter Claustre de Sant Bonaventura s překrásnou knihovnou, osvěžit se můžete v městském bazénu, když se vám nebude chtít k moři a výlet si určitě udělejte i k větrnému mlýnu na venkov kus na východ od města.

Ubytování v letovisku seženete prvotřídní. Turisti si pochvalují většinu hotelů, mimo jinými třeba Be Live Collection Son Antem s krásným travnatým dvorem a luxusním bazénem, Hilton Sa Torre Mallorca Resort kombinující historickou zástavbu s modernou nebo Sa Bassa Plana s květinami.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru