Dovolená Lloseta
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Lloseta

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Lloseta od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásy letoviska Lloseta

Lloseta leží v severní části ve vnitrozemí na největším a nejznámějším z Baleárských ostrovůMallorce. Místní krajina je velmi kopcovitá, takže nabízí skvělé příležitosti pro túry a vycházky po okolí. Z hlavního města Palmy se sem dostanete pohodlně autem. Je to asi 25 km na severovýchod.

Zato do mallorské metropole se můžete dopravit dvojím způsobem. Nejjednodušší je cesta letadlem. Ta netrvá dlouho a letadla sem míří prakticky z celého světa. Ale pokud patříte mezi dobrodruhy, můžete na ostrov doplout ze Španělska. Lodi startují v Barceloně nebo Valencii a plují asi 10 hodin.

Poznejte sídlo hrabat, divadlo nebo okolní kopce

Určitě si v jednom z prvních dnů pobytu prohlédněte městečko. Za vidění stojí hlavně sídlo hrabat a místní divadlo. Kromě toho tu najdete další architektonicky zajímavé budovy. Výlety po okolí směřujte na hory na severu nebo na pobřeží k moři. Tam je to asi 25 km autem.

Bydlení je tady spíš rodinného typu v menších hotelích. Je to logické, protože sem většinou nemíří davy turistů, které láká pobřeží. Doporučujeme třeba Cas Comte Petit Hotel & Spa s útulným interiérem, kde se po náročných výletech můžete nechat hýčkat v lázních.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru