Dovolená Lloret de Vistalegre
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Lloret de Vistalegre

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Lloret de Vistalegre od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si dovolenou v oblasti Lloret de Vistalegre

Městečko leží prakticky přesně uprostřed Mallorky, která je největším a taky nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Lloret de Vistalegre patří mezi méně navštěvovaná místa, protože většina turistů se zdržuje v těsné blízkosti pobřeží. Je ale ideální základnou pro poznávací dovolenou.

Do městečka se dostanete snadno. Nejdřív vás čeká cesta do Palmy, která je hlavním městem ostrova i celého souostroví. Můžete sem pohodlně doletět letadlem nebo doplout ze Španělska. Lodi vyrážejí z Barcelony a Valencie. Pak už pojedete jen asi 40 kilometrů východně autem a jste na místě.

Užívejte si ticho a výlety po okolí

Jestli patříte mezi lidi, kteří potřebují pro odpočinek klid a pohodu, budete to tu milovat. Určitě si prohlédněte místní knihovnu, vyrazte na procházku do zalesněné přírodní rezervace Sa Comuna a zajděte si k obelisku, který označuje střed Mallorky. K moři to budete mít jen něco přes 20 kilometrů.

Ubytování si tu užijete, protože je na všechny strany krásný výhled do zelené krajiny. Ta je o dost jiná než v nejbližším okolí pobřeží. Z hotelů doporučujeme třeba Sa Rota d'en Palerm – nenápadnou menší budovu poblíž lesa, kde můžete obdivovat nádherně pěstěné stromy na zahradě.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru