Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|60%|

Hotel Las Palmeras

Marakéš Maroko - vnitrozemí Maroko

Dovolená do hotelu do Maroka - vnitrozemí od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Maroko - vnitrozemí

Hodnocení hotelu
Las Palmeras

=

Náš názor na hotel Las Palmeras
Podle 5 hodnocení se dá již věřit průměrné známce 60% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, hotel zřejmě splnil očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům. Přečtěte si ale pozorně všechna hodnocení.

3,6 / 6
5 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Las Palmeras

Hotel 3,5 / 6
Pokoje 3,5 / 6
Hotelový servis 3,5 / 6
Okolí hotelu 3,5 / 6
Stravování 2,5 / 6
Sport a zábava 3 / 6
Dovolená Maroko - vnitrozemí

Obecný popis hotelu
Las Palmeras

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají sadu na žehlení, televizi, sejf a WiFi (zdarma). Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například tenis, fitness studio, spa, saunu, hammam, kosmetický salon a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 Sprcha
 Balkón/terasa
 TV
 Ústřední topení
 Trezor
Platba
 MasterCard
 Diners Club
 VISA
Vybavení
 Přístup k WLAN
 Parkoviště
 Restaurace
 Konferenční místnost
 Výtahy
 Bar(y)
 Klimatizace
 Hotelový trezor
Sport/zábava
 Tenis
 Počet bazénů
 Posilovna
 Golf
 Sauna
 Masáže
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
 Vnitřní bazén
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 5
 Kategorie (doporučená) 5
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
Dovolená Maroko - vnitrozemí

Fotografie hotelu
Las Palmeras

Dovolená Maroko - vnitrozemí

Počasí v oblasti hotelu
Las Palmeras

Počasí a kdy jet do Maroka - vnitrozemí

  • Vnitrozemská Marakéš má suché klima se žhavě horkými léty, chladnějšími zimami a příjemně teplým jarem a podzimem. Dešťové srážky jsou nízké po celý rok a slunce svítí téměř neustále. Velký teplotní skok nastává v nočních hodinách.
  • Jaro trvá od března do dubna a jeví se jako nejlepší období pro návštěvu Marakéše. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 20 – 22oC v březnu a 28oC v květnu. V březnu mohou být nepříjemně chladné noci. Dešťové srážky mohou spadnout v krátkých bouřkách. Na jaře bývá velmi větrno a větrné bouře víří saharský písek. Bývají suché a chladné, snižují viditelnost a mnohdy zastaví veškerou dopravu.
  • Léto, od června do září, se vyznačuje sálavým sluncem, jasnou modrou oblohou, absencí deště a nesnesitelným vedrem. Průměrná denní teplotní maxima šplhají v červenci a srpnu i k 38oC. Noční teploty spadnou k 20oC, v červnu i na 16oC. Únikem před vedry je pouze hotelový bazén nebo včasný výlet do pohoří Atlas. Vlhkost vzduchu je nízká, čímž je horko snesitelnější.
  • Podzim, říjen a listopad, je fantastickým měsícem pro návštěvu města. Průměrné teploty se podobají těm jarním, chladná noc poskytne úlevu od horka svými 15oC, v listopadu může být v noci ještě chladněji, i 10oC. Déšť poskytuje občasné občerstvení, někdy i formou dramatických bouří.
  • Zima, od prosince do února, je charakteristická nižšími teplotami ve dne a velmi chladnými nocemi. Denních teploty 20oC mohou v noci klesnout i na 5oC, zřídka pod bod mrazu. S tím musí turisté počítat. I hotelové bazény, které nejsou vyhřívané, se ochladí.
  • Ve vysoko položených místech pohoří Atlas lze narazit na místa, kde se sněhová přikrývka drží od listopadu klidně až do července, a noci zde tak bývají chladné nejenom v zimních měsících.
Index sezóny
Leden
17 °C
16 °C
77 %
7 hodin
7 dnů
Únor
18 °C
16 °C
73 %
8 hodin
6 dnů
Březen
18 °C
16 °C
70 %
8 hodin
6 dnů
Duben
20 °C
17 °C
65 %
9 hodin
6 dnů
Květen
21 °C
19 °C
60 %
9 hodin
4 dny
Červen
23 °C
19 °C
58 %
11 hodin
2 dny
Červenec
25 °C
21 °C
53 %
12 hodin
žádný
Srpen
26 °C
22 °C
53 %
11 hodin
1 den
Září
25 °C
21 °C
57 %
9 hodin
1 den
Říjen
23 °C
21 °C
61 %
8 hodin
4 dny
Listopad
20 °C
19 °C
65 %
7 hodin
6 dnů
Prosinec
18 °C
17 °C
66 %
7 hodin
8 dnů