Hosté chválí u hotelu Kresten Palace Hotel Čistota na pokojích, Stav hotelu, Kvalita a stav bazénu, Vyřizování reklamací, Všeobecná čistota. Nejméně však byli spokojeni s uzpůsobením pro postižené.
Hotel pochází z roku 1993. Objekt má 285 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel a bankomat. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, autopůjčovnu, lékařskou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek). Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax.
Podle 2237 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 80% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
Čistota na pokojích, Stav hotelu, Kvalita a stav bazénu, Vyřizování reklamací, Všeobecná čistota
podle 11 hodnocení
Nebyli jsme ubytováni v Kresten Palace,ale v Kresten Royal, protože Kresten Palace již zazimovávali. Změnu hotelu nám sdělili na letišti v Rhodosu, ale neznamenalo to pro nás žádné problémy, spíše naopak. Ubytování perfektní, jídlo perfektní, vstřícný a milý personál, kousek k moři, půjčení auta přímo v hotelu.
Hotel se nachází na SV pobřeží ostrova, cca 15 min jízdy od města Rhodos. Zastávka autobusu a stanoviště taxi je hned před hotelem. Hotel je položen ve svahu v rozlehlé palmové zahradě, jíž dominuje nádherný a super velký bazén, vhodný svou měnící se hloubkou pro všechny věkové kategorie dětí. Podél bazénu je to asi 150 metrů chůze (včetně schodů) k malé, do skály osazené hotelové pláži. Na tu navazuje ještě zhruba 50 metrová, oblouková, přirozená pláž s oblázky. Navzdory mnoha protichůdným názorům se nám tato pláž líbila a moře s mnoha kameny a rybami nám přišlo docela zábavné. Díky rozloze zahrady a velikosti bazénu nebylo ani v nejvyšší sezóně problémem najít volná lehátka, jak u bazénu, tak na pláži (tím neobhajuji idiotské "ručníkáře", kteří jako všude jinde spěchají, aby ráno dekorovali několik lehátek svými ručníky, a pak na celý den zmizí). Do centra obce Kalithea (pár mini marketů) a na veřejnou pláž (vodní sporty) je to z hotelu 15 min chůze. Hotel samotný je dobře udržován, veškeré vybavení bylo funkční, úklid a čistota na vysoké úrovni. Personál milý. Přímo v hlavní budově budově hotelu je také malý obchod nabízející vše od jídla, přes suvenýry a oblečení. Až sem bych se 4* rozhodně souhlasil. Kde jsem trochu na vážkách je kvalita stravování. Jídla bylo rozhodně dost, kvalitou určitě neurazilo, ale ani nepotěšilo. Pizza u bazénu, chutí a velikostí jak z krabičky (..ale za 10€) a salát s tuňákem, který si předtím bezpochyby nějakou dobu v plechu odpočinul. Mdlý dojem korunoval pan šéf kuchař pokusem o venkovní grilovačku (za kterou se samozřejmě muselo připlatit, protože byla také muzika a tanec), to už byl propadák. Bohužel tyto bezchutné (..a místy až nechutné) pokrmy také nebylo čím zapít, protože obsluhující děvčata se nechala unést tanečním sborem a tóny Zorby v podání dvoumužné kapely a na hosty tak trochu pozapomněla. Nádobí v jídelně bylo nezřídka špinavé. K polopenzi nedostanete v tomto hotelu ani vodu k večeři zadarmo - za veškeré nápoje je třeba zaplatit. Účtované ceny ve mě navodily dojem, že de facto platíme večeři dvakrát. Při pokusu zvážit si před odletem kufr na váze, pro tento účel umístěné v hotelové lobby, ve mě zakořenil pocit, že turistu, je třeba za jakoukoliv cenu vyždímat do posledního centu - váha funguje až po vhození 1€. I přes tyto drobnosti se nám dovolená v této lokaci a hotelu líbila a rodinám s dětmi určitě doporučuji.
V hotelu jsme byly (matka s dcerou) první 2 týdny v říjnu. Na Rodosu bylo ještě stále horko (okolo 30°C ve dne, v noci okolo 20°C). Hotelový komplex je rozsáhlý, bydlely jsme v úplně zadní části (pokoj 851), kde byl klid, nerušil nás animační program u hlavní budovy, ale bylo to celkem daleko (cesta dlouhými chodbami + 2 výtahy). Připlatily jsme si výhled na moře, pokoje bez výhledu na moře jsou orientovány k rušné hlavní silnici a pustým horám. Každý den (až zbytečně) chodily na pokoj uklízet uklizečky, neustále nám rovnaly postele a denně měnily ručníky (vůbec nešetří!). Koupelna malá, ale dalo se (vana se závěsem, WC, umyvadlo, fén). V koupelně bylo špatně řešené větrání, bylo tam dusno, byl cítit odpad a nebylo žádné odvětrávání. Pokoj pěkný, útulný, jen se slabým osvětlením, abychom si mohly číst, používaly jsme vlastní čelovku! ;-) Balkón příjemný, zastřešený, se stolečkem a 2 židlemi. Na pokoji TV s několika řeckými kanály, jeden byl turecký, jeden polský, 2 italské a 2 německé, ale ty hrály špatně. Safe na pokoji byl pouze za poplatek (asi 20€ na týden). V pokoji byla také malá lednička, to bylo moc fajn. Zásuvky neudržely téměř žádné aparáty (ani nabíječku na mobil!). Pouze ta zásuvka u ledničky byla dobrá, tak je třeba si vzít s sebou rozdvojku nebo "psa". Wifi na pokoji nešla, ale u recepce ano. Bylo to sice pomalé, ale aspoň maily se stáhnout daly. V hotelu mamce chyběly hodiny a teploměr, neměly jsme moc ponětí o přesné teplotě, ani o čase. Jídelna je velká a prostorná, stoly jsou oddělené (po 4 židlích), není to tam stísněné. Jídla formou bufetu, všeho dostatek, hlavně mnoho zeleniny, masa méně, na knedlíky můžete zapomenout :-) Velmi chutné byly zákusky, dortíčky, rolády... a také čerstvé pomeranče a melouny. U večeře si nápoje musí člověk platit, nejlevnější je 1l neperlivé vody za 2,80€, pivo (0,5 l) stálo asi 3,70€, láhev vína od 11€ výš. U snídaně byly k dispozici točené džusy (pomeranč, jablko, grep), mléko, káva, čaj, čokoláda. Příjemná byla venkovní terasa, kde se dalo po snídani ještě chvíli posedět a v klidu na sluníčku dopít kávu. Personál hotelu byl milý, všichni uměli dobře anglicky a německy, často i jiné jazyky (italsky, francouzsky). Hotelový bazén je velký a pěkný, ale když jsme viděly první večer, jak jej "čistí" čímsi sypkým z kýblu a háží to do vody, ani se nám tam nechtělo. Radši jsme se koupaly v moři. Přístup k moři po strmých schodech, hotelová plážička malá, ale vstup do moře celkem OK. Boty do vody opravdu nutné, ve vodě je mnoho velkých nebezpečných kamenů, odřely jsme si kolena hned první den :-( Kousek od hotelu je větší a méně nebezpečná oblázková pláž. Moře je nádherně průzračné, je vidět úplně všechno. Půjčily jsme si auto na 2 dny (1 den = 30€, 2 dny = 50€, 3 dny = 60€). Půjčovna je 5 minut pěšky od hotelu, ale auto se dá půjčit i přímo v hotelu. Nevíme však za kolik tam půjčují. 2 dny na projetí ostrova stačí, ale i ten 3. den bychom věděly, kam zajet. Do hlavního města jezdí přímo od hotelu autobus - 2,20€ / osobu / cestu. To samé zpět. Celkově se nám moc líbilo a polopenze opravdu stačí, v horku člověk nemá ani moc hlad. Voda z kohoutku není špatná, ale na pití jsme si kupovaly balenou vodu. Nejlepší je stánek na hlavní silnici hned naproti hotelu - balení 6 vod 1,5 l za 1,90€ (pro srovnání v hotelu stojí asi 4,60€!!!!). Na dovolenou budeme moc rády vzpomínat.
hotel byl celkove prijemny a dobre vybaveny, hezky velky bazen, vhodny i pro male deti. Jidlo v hotelu bylo vynikajici. Vzdy nekolik druhu jidel snidane i vecere. Byli jsme zde 14 dni a pokazde jsme si vybrali. Pristup na plaz byl pro male deti o neco slabsi. Ve vode je hodne velkych kamenu a je nutne je obeplavat. S malym ditetem se ale dalo jit o kousek dal na plaz do vesnice nebo popojet 10 minut autobusem na nekterou z dalsich plazi (zastavka bus byla hned u hotelu)
Naprostá spokojenost. Hezký hotel. Pokoj s výhledem na moře.Čisto. Milá obsluha. Výborné jídlo. Sice malá, ale romatická pláž (kde jsme vždy našli místo jedno v jakou dobu jsme přišli za 2,5 Euro za slunečník a lehátko/osobu). Nedaleko větší pláž. Není nic co bychom mohli vytknout, snad jen, že pokojské nerozumí pojmu n"nerušit/nevstupovat". Přijeli jsme v ranních hodinách, chtěli jsme se trochu vyspat a pokojské opakovaně vstoupili do pokoje i přes ceduli na dveřích. Ale jinak absolutní spokojenost.
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa
Napište nám vaši představu. Společně najdeme dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí nám napsat, co hledáte a my zařídíme zbytek.