Dovolená Inca
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Inca

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Inca od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou za sluncem a vínem do letoviska Inca

Město Inca je jedním z největších na Mallorce, která je považovaná za nejoblíbenější z Baleárských ostrovů. Mallorka je největším a nejčastěji navštěvovaným z trojice souostroví s Menorcou a Ibizou. Leží ve vnitrozemí a je významným dopravním uzlem severní části ostrova.

Z hlavního měst a Palmy se sem dostanete vlakem nebo autem. Ale nejdřív vás čeká let, případně plavba do baleárské metropole. Letadla sem míří z celého světa. Zato lodí sem můžete doplout hlavně z pevninského Španělska. Nejkratší trasa vede z Barcelony nebo Valencie.

Vychutnejte si prvotřídní víno a poznejte místní kulturu

Inca je vyhlášená vinnými sklepy. Město má něco přes 30 tisíc obyvatel, kteří si dovedou užívat života doslova plnými doušky. Pokud patříte mezi milovníky vína, určitě se vám místní kultura zalíbí. To platí i o muzeu řemesel a průmyslu – Museu del Calçat i de la Indústria. K moři je to asi 30 km na východ.

Ve městě se můžete ubytovat v útulných menších hotelích, které sázejí na osobní přístup a rodinnou atmosféru. Můžeme vám doporučit třeba Rural Casa del Virrey s kameny vykládanými stěnami nebo Sa Vinya des Convent v rustikálním stylu kombinovaném s vysokým komfortem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru