Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Holguín a okolí

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Holguínu a do okolí od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Holguín, hlavní město stejnojmenné kubánské provincie, se rozkládá v severovýchodní části ostrova. Hlavní sezóna v Holguínu je jako na celém ostrově od listopadu do dubna, kdy můžete lenošit na bělostných plážích, pozorovat podmořský svět, kochat se krásou přírodních parků, pobavit se v kabaretech nebo při tanci. Holguín je branou do letovisek východní části Kuby.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Holguín je hlavním městem stejnojmenné kubánské provincie, která se rozkládá v severovýchodní části hlavního ostrova. Počet obyvatel aglomerace je necelých 300 000, což Holguín řadí na čtvrté místo na Kubě. Skvělým místem, kam zavítat je pláž Santa Lucia je lemovaná druhou nejdelší korálovou bariérou na světě. Santiago de Cuba je druhé největší město na Kubě, hlavní a také největší město stejnojmenné provincie.
Playa Perquero je lákavá pláž s jemným bílým pískem a křišťálově průzračnou vodou, kterou stojí za to navštívit stejně jako pláž Playa Esmeralda. Malé letovisko v této oblasti je Guardalavaca. Aktivity, které tu můžete podnikat, se soustředí převážně na pláž. Jsou tu výborné podmínky pro šnorchlování, vyrazit můžete na delší lodní výlet katamaránem, zahrát si volejbal, nebo jen líně chytat bronz. Večer pak v jednom z barů čas od času probíhají diskotéky.

Přejít nahoru