Hotel GPRO Valparaiso Palace & Spa

Palma de Mallorca

Hosté chválí u hotelu GPRO Valparaiso Palace & Spa pěkný bazén, rychlé odbavení při příjezdu na hotel, dobře vybavené pokoje, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, profesionální vedení hotelové restaurace i baru. Nejméně však byli spokojeni se vzdáleností k pláži.

K pláži 1 km
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

GPRO Valparaiso Palace & Spa

80%
2 hod.
Zobrazit
4.5/5
893 hod.
Zobrazit
89%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel GPRO Valparaiso Palace & Spa

Podle 895 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

Hosté chválí u hotelu GPRO Valparaiso Palace & Spa

pěkný bazén, rychlé odbavení při příjezdu na hotel, dobře vybavené pokoje, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, profesionální vedení hotelové restaurace i baru

Kvalita a stav bazénu Rychlost odbavení Výbavení pokojů Odbornost personálu Hotelová restaurace a bar
Vzdálenost k pláži

80%

podle 2 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu GPRO Valparaiso Palace & Spa
 • Všeobecné hodnocení
  81%
 • Umístění a okolí hotelu
  60%
 • Obsluha a služby
  91%
 • Stravování
  85%
 • Sport a zábava
  100%
Umístění hotelu
GPRO Valparaiso Palace & Spa
Popis hotelu
GPRO Valparaiso Palace & Spa
Přesný popis hotelu najdete u termínů zajezdů
Pro rodiny s dětmi
Vhodný pro rodiny Hlídání dětí Dětské vybavení Bazén pro děti Restaurace s dětskými židlemi Dětské postýlky
Pláž a vybavení
Písečná pláž Kamenitá pláž
Bazén a vybavení
Bazén pro děti Venkovní bazén Vnitřní bazén Vyhřívaný bazén Bazén se sladkou vodou Vířivka Lehátka Slunečníky Terasa na opalování
Wellness
Vlastní wellness centrum Sauna Parní lázeň Vířivka Masáže a tělové procedury Relaxace pro tělo i duši Opalovací studio/solárium Kosmetické procedury Kadeřnictví
Zábava
Kasino
Sport
Tenis Golf Fitness centrum Půjčovna horských kol
Pro cyklisty
Půjčovna horských kol
Pro golfisty
Golfový hotel
Typ hotelu
Domácí zvířata povolena Golfový hotel Konferenční hotel Městský hotel Se zvláštní atmosférou
Cílové skupiny
Golfisté
Služby hotelu
Wifi Parkování zdarma Nonstop recepce Pokojová služba Praní prádla Lékařské služby Hotelový trezor Směnárna
Stravování
Restaurace Bar u bazénu Bar Snídaně - servírovaná Snídaně - bufet Polopenze Á la carte Á la carte - oběd Á la carte - večeře Dietická jídla Vegetariánská jídla Speciální kulinářské delikatesy Restaurace s nekuřáckou částí
Vybavení hotelu
Parkovací místa k dispozici Bezbariérový přístup Vhodný pro postižené Garáž Konferenční místnost Lobby Vstupní hala Novinový stánek Obchody Počet výtahů: 1
Informace o hotelu
Kategorie (doporučená): 5 Kategorie (oficiální): 5 Rok výstavby: 1974 Rok renovace: 1996 Počet dvoulůžkových pokojů: 156 Počet jednolůžkových pokojů: 6 Počet suite: 18 Telefon - hotel: 34971400300 E-mail: VALPARAISO@GRUPOTEL.COM Hotelový řetězec: GRUPO Počet poschodí - hlavní budova: 9
Počet pokojů
Počet pokojů (celkem): 174
Počet bazénů
Počet bazénů: 1
Vzdálenosti
Vzdálenost k pláži: 1000 m Vzdálenost ke golfovému hřišti: 3000 m Vzdálenost k restauracím: 1000 m Vzdálenost k barům a hospůdkám: 2000 m Vzdálenost k nočním klubům: 2000 m Vzdálenost k hromadné dopravě: 100 m
Akceptace platebních karet
VISA MasterCard American Express Diners Club

Umístění

Tento luxusní městský lázeňský hotel se nachází vysoko nad záliv Palma. Moře a nejbližší pláže jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu. Restaurace, bary a noční kluby se nachází cca 2 km od hotelu. Odkazy na sítě veřejné dopravy se nachází pár metrů od hotelu. Centrum města je vzdáleno cca 3 km, 6 18-jamkové golfové hřiště mezi 3 a 20 km od hotelu a na staré město a přístav jsou v docházkové vzdálenosti.

Vybavení

Postaven v roce 1974 a renovována v roce 1996, tento plně klimatizovaný hotel nabízí celkem 174 pokojů rozloženo 9 pater, z toho 156 ar dvoulůžkových pokojů, 6 jednolůžkových pokojů a 18 apartmánů. Mezi hotelové vybavení počítat foyer s 24-hodinová recepce, směnárna zařízení, trezor, šatna, a foyer s 3 vleky. V hotelu je vzduch-stabilizuje à la carte restaurace, kavárna, kadeřnický salon, bar, herna, stejně jako televizní místnost. Kromě toho, veřejný internetový terminál je k dispozici pro použití na zaplacení dodatečného poplatku a tam je WLAN přístup k internetu, konferenční místnost a příjem mobilních telefonů. Kromě toho, prádelna, místnost a lékařské služby, prostor pro opalování a sluneční terasa, půjčovna kol, parkoviště a garáže, stejně jako nádherné zahrady jsou otevřeny pro použití hotelové hosty.

Pokoje

Exkluzivní, klimatizované pokoje s kachlovými koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio a hi-fi stereo systému, ale také přijít s trezorem, připojením na internet, minibar , lednice, koberce, ústřední topení a balkon nebo terasu jako standard.

Sport / Zábava

Hotel nabízí hostům využití 2 bazény s odděleným dětským bazénem, ​​krytým bazénem, ​​snack bar, lehátka s polštářky, slunečníky, jacuzzi, sauna, masáže a solárium (další poplatek), parní lázně a speciální zdravotní středisko nabízí. Sportovní nadšenci mohou chtít zahrát tabulky (1 umělý kurt, 3 pádlo kurty, nasvícení k dispozici po zaplacení dodatečného poplatku), posilovnu a období v závislosti zábavní program.

Stravování

Snídaně je k dispozici pro hosty každé ráno, které mohou být získány z rozsáhlé bufetu. V poledne a večer, hosté mohou vybrat pokrmy z à la carte menu. Speciální dietní požadavky, jakož i individuální-specifické pokrmy mohou být poskytnuty.

Platba

American Express, Diners Club, Eurocard, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby v tomto hotelu.

Fotogalerie hotelu GPRO Valparaiso Palace & Spa
Počasí v oblasti hotelu
GPRO Valparaiso Palace & Spa

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

 
Teplota vzduchu
Teplota vody
Vlhkost vzduchu
Délka slun. svitu
Deštivé dny v průměru
LedenMimo sezónu
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
ÚnorMimo sezónu
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
BřezenVedlejší sezóna
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
DubenVedlejší sezóna
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
KvětenVedlejší sezóna
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
ČervenHlavní sezóna
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
ČervenecHlavní sezóna
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
SrpenHlavní sezóna
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
ZáříHlavní sezóna
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
ŘíjenVedlejší sezóna
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
ListopadMimo sezónu
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
ProsinecMimo sezónu
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů
Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Německá kvalita s hotely, které v ČR nenajdete
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má německá cestovka
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu