Byla jsem zde 7-11.října 2009
Počasí nádherné, moře teplé, čisté.
Uubytování pěkné, čisté, každý den se uklízelo. Hotel byl v tuto dobu poloprázdný, což bylo skvělé.
Jídlo vynikající, výběr veliký.
Snídaně : vajíčka-míchaná,na tvrdo, párečky, hranolky, sýry, salámy, cereálie, toustové chleby, několik druhů marmelád, med, nutella,místní pečivo, zeleninové saláty, čerstvé ovoce-granátové jablko, hrozno, meloun
Večeře : maso kuřecí, jehněčí, vepřové,špagety,zapékaná brokolice, ryby,kuřecí rolky,těstovinové saláty, zeleninové saláty,grilovaná zeleniny, zmrzlina, asi 10 druhů dezertů, ovoce-granátové jablko,hrozno,meloun-několik druhů
Přímo v hotelu 3 restaurace.
Personál skvělý, ochotný ......
S klidným svědomým vřele doporučuji.
Jediné co vytknu (za to ale hotel nemůže) je hotelová pláž, která je příliš malinká a ve vodě hodně kamenů i velikých.
Stačí jen jít směrem vpravo od hotelu a asi za 10 munit dojdete na Star Beach a to už je něco jiného ...... v tuto dobu tam něbyl skoro nikdo, takže paráda
.... anebo směrem vlevo do přístavu a za ním je nádherná pláž.
Podrobné hodnocení
Chuť a kvalita jídel a nápojů Hotelová restaurace a bar Čistota v restauraci a u stolu
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Restaurace a bary v blízkosti Dopravní spojení a možnost výletu Nákupní možnosti v blízkosti Další možnosti trávení volného času
Koupelna, toaleta, hygiena
Pojedete s námi i v budoucnu? Jak jste byli spokojeni s námi?
Doporučili byste tuto CK i ostatním? Jak jste byli s touto CK spokojeni?