Dovolená Fornalutx
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Fornalutx

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Fornalutx od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte nenápadné letovisko Fornalutx

Městečko leží v severní části Mallorky, která je nejčastěji navštěvovaným a současně taky největším z Baleárských ostrovů. Fornalutx najdete asi 5 kilometrů směrem do vnitrozemí, ale pořád velmi blízko kamenitým plážím na severní straně ostrova. Kromě koupání si tu žijete i turistiku nebo památky.

Doprava do Fornalutx je poměrně pohodlná. Nejdřív se budete muset dostat do hlavního města Palmy. Právě sem míří letadla prakticky z celého světa, včetně většiny evropských zemí. Lodí můžete doplout ze Španělska. Vyjíždění z Valencie a Barcelony. Z Palmy zbylých asi 40 km dojedete autem.

Starobylé městečko vás okouzlí památkami i výhledem po okolí

Přímo ve Fornalutx si prohlédněte starý mlýn Ca'n Xoroi a projděte si taky malované úzké uličky Carrer de Sa Lluna s tradičními domky. Kromě toho máte na dosah výzvu pro turisty v podobě vrcholu Puig des Verger s nadmořskou výškou 974 metrů. Naopak k moři je to jen asi 5 kilometrů na severozápad.

Bydlení si tady určitě vyberete, ať už jste nenároční nebo hledáte maximální komfort. Z ubytovacích zařízení můžeme doporučit třeba Fornalutx Petit s půvabnou terasou, Sa Tanqueta De Fornalutx zdobený květinami nebo Landhotel Ca n Verdera. Výběr už je na vás.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru