Dovolená Font de Sa Cala
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Font de Sa Cala

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Font de Sa Cala od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevujte krásy letoviska Font de Sa Cala

Východní pobřeží a výběžek kolem oblasti Font de Sa Cala kombinuje písčité pláže s průzračnou mořskou vodou, zeleň stromů vrhajících blahodárný stín a tu a tam i malebná skaliska. K tomu všude v okolí najdete skvělé restaurace a bary, kde jsou připravení nabídnout vám chutná jídla i nápoje.

Do nejvýchodnější části Mallorky, která je největším z Baleárských ostrovů, se dostanete letadlem nebo lodí. Letadlem do hlavního města Palmy a následně přes ostrov na východní okraj je to rychlejší. Ale z Barcelony můžete doplout až Alcudie, odkud je to podstatně blíž – jen pár desítek kilometrů na jih.

Užívejte si pestrost přírody, průzračné a moře a písčité dno

Na místě najdete top služby a gastronomii, které dohromady pozvednou váš zážitek z dovolené ještě o několik úrovní výš. Srdcem oblasti je ale průzračně čisté moře s mírně se svažujícím písčitým dnem. Je tu mělko i kus od břehu, takže je to na koupání i pro děti nebo neplavce. Osvěží i stín stromů v okolí.

Místní hotely snesou nejpřísnější kritéria. Je jedno, jestli hledáte menší ubytování s rodinnou atmosférou nebo velký hotel s jistotou anonymity. Doporučujeme třeba komornější Iberostar Pinos Park hned vedle krásné pláže nebo Beach Club Font de Sa Cala – středně velký hotel s bazénem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru