Hosté chválí u hotelu Faliraki Bay Hotel Čistota v restauraci, Vzdálenost k pláži, Kvalita a stav bazénu, Dopravní spojení, Aktivity v okolí. Nejméně však byli spokojeni s uzpůsobením pro postižené.
Podle 180 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 70% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.
Čistota v restauraci, Vzdálenost k pláži, Kvalita a stav bazénu, Dopravní spojení, Aktivity v okolí
podle 6 hodnocení
prijemny, skromny, trochu hlucny hotel
Celkem fajn hotel pro nenáročné klienty. Měli jsme problém s výměnou ložního prádla, které uklizečka vyměnila až, když jsem ho 8mý den naházela na zem. Na to, že jsme byli ubytováni s ročním dítětem, to byl děs. Také nás ubytovali v pokoji, který sousedil se strojovnou výtahu, takže nás budil hluk kdykoliv někdo přivolal výtah. V pokoji jsme měli spoustu komárů, jelikož síť ve dveřích na balkón netěsnila. Na tuto šílenou havěť si kupte repelent do zásuvky na místě. České na řecký typ komára nezabírají. Jinak to byla příjemná dovolená. Pro dceru jsme měli připravenou postýlku - zdarma. Jídlo bylo moc dobré a výběr nám stačil. Pokud někdo chce švédské stoly, musí si vybírat vyšší kategorii hotelů. U hotelu je bazén, mini dětské hřišťátko. Hotel asi 5 minut od písečné pláže. N kraji v moři je asi metrový pruh oblázků. Moře i pláž byly krásně čisté. Slunečník za poplatek 8 Eur/2osoby. Na cestě k moři míjíte malý řecký supermarket, Bar, výbornou rodinnou tavernu - úžasně a levně vařili. U pláže je restaurace a bar - tady koupíte Frape Take Away ;o). Dále WC a sprchy. Kousek od hotelu na hlavní silnici je zastávka BUS. Do Rhodosu 2,20 Eur, do Lindosu 4 Eura. Do centra Faliraki je to kousíček po této silnici. Je zde spousta obchůdků, restaurací, barů, diskotéky, jezdí tu vláček. Na souběžné ulici s touto je levný, o trochu větší obchod. Jmenuje se AB Market. V neděli je zavřený.
HOTEL OBROVSKÝ ŠVÁBY NA POKOJI,MÁME I FOTKY!!!!! KLIMATIZACE VLAŽNÁ OD PŮLNOCI,HNILOBNÝ SMRAD. JÍDLO PŘÍŠERNÝ BLAFY!!!!!! VŠECHNO Z PRÁŠKU NESKUTEČNĚ ŘEDĚNÝ.NECHUTNÝ!!! MĚLI JSME POLOPENZI A CHODILI JSME DO RESTAURACE. DĚLÁM V POHOSTINSTVÍ A JEN TAK SI NESTĚŽUJI,ALE TOHLE FAKT NEDOPORUČUJI.
Hotel má výhodu polohou,je vhodný pro ty kteří rádi večer příjemnou procházkou zajdou du rušné části Faliraki do obchodů a restaurací .Další výhodou je zastavka autobusu cca 100 m od hotelu s paravidelnou dopravou 1 jízda 2 Eura do hlavního města Rhodosu, které stojí navštívit i ve večerních hodinách. Pláž je klidná ,s pozvolným vstupem do vody,není přeplněná jako přímo ve Faliraki. Do hotelu jezdí spíše klidná klientela, takže v noci žádné ruchy. Snídaně jsou stále stejné což je jediné co beru jako menší výhradu, ale snídaně jslou v Řecku vždy slabší- týká se to výběru- ne množství. V blízkých obchůdcích si lze dokoupit lepší kávu, popř jogurt... Pokoje jsou pro 2 osoby vyhovující i když menší, s denním . úklidem. Celkově bych hodnotila hotel : dobrá kvalita za slušné peníze,hlavně dobrá poloha . Vždy ráda doporučím .
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa
Napište nám vaši představu. Společně najdeme dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí nám napsat, co hledáte a my zařídíme zbytek.