Dovolená Estellenchs
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Estellenchs

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Estellenchs od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásy skalnatého letoviska Estellenchs

Oblast leží v severozápadní části Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. I když je od hlavního města souostroví – Palmy jen asi 20 kilometrů vzdušnou čarou, davy turistů sem ani v sezóně nemíří. Je to hlavně kvůli menšímu počtu písčitých pláží. Jsou tu skaliska, která jsou krásná a divoká.

Na místo se dostanete pohodlně nejen z pevninského Španělska, odkud můžete plout lodí do Palmy. Z Barcelony i Valencie dokonce lodi vyplouvají pravidelně a cesta nezabere tolik času. Je ale pravda, že stejně rychle i rychleji můžete na ostrov doletět. Zbytek cesty v obou případech dojedete autem.

Vyrazte na turistiku a obdivujte skály v západu slunce

Západní pobřeží Mallorky je unikátní skalnatými výběžky a skvělým výhledem na západ slunce. Na okraji útesu uvidíte poslední paprsky zapadat do moře jako na dlani. Je to zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouho. Kromě toho si tu užijete turistiku i koupání v moři jako všude jinde.

Ubytování je tu bezvadné a turisté i místní doporučují třeba hotel Maristel s působivým interiérem, vířivkou a velmi ochotným personálem. Oblíbený je taky hotel Rural Nord, ve kterém se můžete těšit na venkovskou atmosféru v dokonale čistých a udržovaných pokojích i společných prostorech.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru