Dovolená Esporles
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Esporles

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Esporles od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Projděte si na dovolené hornatou oblast Esporles

Letovisko Esporles najdete na mapě asi 15 kilometrů severozápadně od Palmy, která je hlavním městem Mallorky i celých Baleárských ostrovů. Místní okolí je velmi kopcovité, takže odrazuje většinu pohodlných turistů. Ti míří spíš o kousek jižněji – nebo naopak severněji – a drží se u pobřeží na plážích.

Dostanete se sem snadno a rychle přímo z hlavního města ostrova. Do něj doporučujeme doletět, protože je to nejrychlejší a nejpohodlnější. Ale pokud nespěcháte a máte rádi dobrodružství, můžete se do Palmy vydat lodí ze Španělska. Stačí se nalodit ve Valencii nebo Barceloně.

Užijte si kopce v okolí, muzeum i sochu Krista

Letovisko vám umístění kousek od moře vyváží zajímavými možnostmi lehké a středně náročné turistiky po okolních kopcích, nádherným muzeem historie venkova Museu La Granja d'Esporles a působivou sochou Ježíše Krista. A když budete chtít na pláž, je to asi 15 kilometrů autem.

Bydlet můžete v některém z místních hotelů. Všechny jsou kvalitní a stojí za to. Doporučujeme třeba Posada del Marques v historické budově, loftOtel canet s osobitou atmosférou a příjemným personálem nebo Son Galcerán s krásným bazénem na terase.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru