Dovolená Es Pillarí
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Es Pillarí

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Es Pillarí od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si dovolenou v letovisku Es Pillarí

Oblast najdete nedaleko okraje hlavního města Palmy. Přestože leží v rušné části Mallorky, která je největším a nejhojněji navštěvovaným ostrovem Baleárského souostroví, je tady o něco klidněji. Hlavní pláže blíže k metropoli jsou mnohem zalidněnější. Kromě toho tady budete mít vše potřebné.

Dostanete se sem snadno a rychle. Palmské letiště je jen pár kilometrů severozápadně. A kdybyste na ostrov chtěli doplout lodí, můžete ze Španělska. Doporučujeme vám vyplout z Barcelony nebo Valencie. V okolí si určitě prohlédněte vyhlášené letovisko El Arenal nebo Cala Blava.

Užijte si koupání, písčité pláže nebo mořské akvárium

Koupat se samozřejmě můžete v moři. Ale kdyby vás to omrzelo, je kousek na jih Aqualand El Arenal s tobogány a dalšími atrakcemi nejen pro děti. Ještě blíž na jih je lanový park TirolinasGo Mallorca Forestal Park a nesmíme zapomenout ani na mořské akvárium, které je pro změnu kus na severozápad.

Ubytujte se tady kdekoliv. Takhle blízko hlavního města nebudete mít problém sehnat ubytování ani na poslední chvíli. Doporučujeme třeba hotel Posada D´es Moli, ve kterém si můžete kromě komfortu užívat i osvěžující procházky zahradami nebo venkovní a vnitřní bazén.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru