Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Erten Konak

Istanbul Istanbul a okolí Turecko

Dovolená do hotelu do Istanbulu a okolí od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Istanbul a okolí

Obecný popis hotelu
Erten Konak

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Následující kreditní karty jsou přijímány jako způsob platby: MasterCard a VISA.

Umístění

Tento půvabný historický hotel se nachází v samém srdci historického centra Istanbulu. Leží pouhých 100 metrů od náměstí Sultanahmet, stejně jako Hagia Sophia muzeum, palác, bazilika cisterny a mnoho muzeí. Zařízení je tak blízko mešity Sultanahmet (Modrá mešita), které si hosté mohou prakticky dotknout ji od rezidence. Počet restaurací, může obchodů a veřejné dopravní spojení se nacházejí v 10 minut chůze od provozovny, zatímco bary, hospody a noční život skvrny jsou trochu mimo ni v Taksim, které může být dosaženo do 15 minut městskou hromadnou dopravou. Mezinárodní letiště Atatürk a Sabiha Gokcen mezinárodní letiště jsou 18 a 55 km, resp.

Vybavení

Tento okouzlující 16-pokojový dům pochází z roku 1908. V roce 1970 to bylo používáno jako nastavení pro řadu tureckých filmů s historickými postavami, jako je Hacivat a Karaguz a nedávno byla obnovena autenticky s cílem udržet život, kultura a historie tohoto období naživu. Je nyní obsahuje osmanské a turecké kusy vytvořit osobitý osobnost a křehkou kulturní charakter. Historický hotel je plně klimatizovaný a vítá své hosty do lobby s 24-hodinová recepce, směnárna a šatna. V hotelu je k dispozici restaurace, WLAN přístup k internetu a za poplatek, místnost a prádelna služeb. Hosté, kteří přijedou autem, mohou zanechat svá vozidla v nedalekém parkovišti (za poplatek).

Pokoje

Deluxe pokoje jsou umístěny ve 4 podlažích domu a byly plně zařízený s nehořlavosti lůžky a závěsy, stejně jako stůl. K vybavení patří dvojité / king-size postelí, telefon s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, internetové připojení, minibar a trezor. Všechny pokoje jsou vybaveny požárními detektory a koupelnu s různými obkladů a italských Roco glazované materiály, stejně jako masážní vanou, sprchovým koutem a fénem. Klimatizace a topení přijde jako standard.

Stravování

Hosté ubytovaní v hotelu si mohou vychutnat snídani formou bufetu.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Fax 902124585030
 E-mail info@ertenkonak.com
 URL www.ertenkonak.com
 Telefon - hotel 902124585000
Informace o budově
 Zahrada (m²)
 Počet pokojů (celkem) 16
 Rok výstavby 1908
 Rok renovace 2008
 Počet poschodí - hlavní budova 4
Typ hotelu
 Hotel de Charme
 Městský hotel
 Historický hotel
Vybavení pokoje
 Satelit/kabelová TV
 Přístup k internetu
 Minibar
 Velká manželská postel
 Koupelna
 Sprcha
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Varná konvice
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Topení (individuálně ovládané)
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Trezor
 Dvojlůžko
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
Vybavení
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Lékařská pomoc
 Parkoviště
 Restaurace s klimatizací
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Lobby
 Nonstop recepce
 Směnárna
 Šatna
 Restaurace
 Vstupní hala
 Klimatizace
 Kavárna
Vzdálenosti
Platba
 VISA
 MasterCard
Dovolená Istanbul a okolí

Fotografie hotelu
Erten Konak

Dovolená Istanbul a okolí

Počasí v oblasti hotelu
Erten Konak

Počasí a kdy jet do Istanbulu a okolí

  • Turistická sezona v Istanbulu trvá díky příznivému podnebí od května do října.
  • Květen a říjen jsou si velmi podobné příjemnými teplotami okolo 23 oC, délkou slunečního svitu (6 – 8 hodin denně) a poměrně vyšší vlhkostí v rozmezí 68 – 69 %, jež je způsobena větším srážkovým úhrnem v tomto období. Na podzim jsou časté i ranní mlhy. Přesto tato období doporučujeme všem, kteří se chtějí vyhnout nepříjemným horkům, návalu turistů a vysokým cenám.
  • Teploty vrcholí v červenci a září (přes 30 oC), v tuto dobu se nemusíte obávat ani srážek a slunce Vás bude doprovázet 10 až 12 hodin denně. Vlhkost vzduchu klesá pod 60 %. Nejvyšší teplota byla zaznamenána v roce 1971, kdy dosáhla neskutečných 47,5 oC.
  • Pokud navštívíte Istanbul v zimě, připravte se na velmi nízké teploty, které mohou klesnout k nule (-15 oC v roce 1991), a poměrně vysokou vlhkost vzduchu, zapříčiněnou vydatnějšími srážkami. Město bývá pokryto i sněhovou pokrývkou, ale jen kolem 10 dnů v roce.
  • Rozdíly můžete zaznamenat i v jednotlivých částech města a jeho okolí, protože ty jsou ovlivňovány různými klimatickými činiteli. U Bosporského průlivu je spíše středomořské klima s mírnějšími zimami, u Černého moře je větší výskyt srážek, na západě je patrný vliv pevniny Balkánu a může Vás překvapit poměrně chladná zima i se sněhem. Východní část ovlivňuje kontinentální klima s horkým létem a studenou zimou. Tato lokalita je tak rozmanitá, že ve stejný den v jedné čtvrti sněží a v druhé si můžete užívat slunce.
Index sezóny
Leden
9 °C
8 °C
76 %
3 hodiny
16 dnů
Únor
10 °C
8 °C
74 %
4 hodiny
15 dnů
Březen
13 °C
8 °C
69 %
5 hodin
12 dnů
Duben
19 °C
11 °C
68 %
6 hodin
11 dnů
Květen
23 °C
15 °C
68 %
8 hodin
9 dnů
Červen
28 °C
20 °C
62 %
10 hodin
6 dnů
Červenec
31 °C
22 °C
58 %
12 hodin
3 dny
Srpen
31 °C
23 °C
59 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
21 °C
65 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
22 °C
19 °C
69 %
6 hodin
8 dnů
Listopad
17 °C
15 °C
75 %
4 hodiny
11 dnů
Prosinec
17 °C
11 °C
74 %
3 hodiny
15 dnů