Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|60%|

Hotel Elegance Dania Park

Puerto de la Cruz Tenerife Španělsko

K pláži 750 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Elegance Dania Park

=

Náš názor na hotel Elegance Dania Park
Podle 722 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 60% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
722 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Elegance Dania Park

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Sport/zábava

Hostům si mohou zaplavat ve venkovním bazénu se slanou vodou }. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například hra boccia, minigolf, fitness studio a sauna. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Dále je k dispozici sejf a pracovní stůl a za poplatek minibar. K základnímu vybavení patří telefon a WiFi (zdarma). V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení

Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, lékařská služba, budící služba a kadeřnictví. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Objekt je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. Jsou zde i různé obchody.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Stolní tenis
 Vířivka
 Masáže
 Bocca
 Biliárd/kulečník
 Tenis
 Minigolf
 Počet bazénů
 Šipky
 Venkovní bazén(y)
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Sauna
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Plná penze
 Večerní bufet
 Obědový bufet
 All inclusive
Vybavení pokoje
 Dvojlůžko
 Přístup k internetu
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 Fén
 Sprcha
 Lednice
 Telefon s přímým vytáčením
 Balkón/terasa
 Trezor
 TV
 Minibar
 Vana
Vybavení
 Výtahy
 Nonstop recepce
 Kadeřnictví
 Kavárna
 Restaurace
 Bar(y)
 Přístup k internetu
 Hotelový trezor
 Klimatizace
 Přístup k WLAN
 Konferenční místnost
 Herní místnost
 Obchody
 Parkoviště
 Lékařská pomoc
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 220
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o objektu
 Telefon - hotel 3-492-238-4101
Pláž
 Přímo u pláže
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Elegance Dania Park

Dovolená Tenerife

Video hotelu
Elegance Dania Park

Elegance Dania Park - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Elegance Dania Park

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů