Dovolená El Toro
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená El Toro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená El Toro od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte s rodinou na dovolenou do letoviska El Toro

Oblast leží na západním poloostrově nedaleko Palmy – hlavního města Baleárských ostrovů – na největším a nejznámějším ostrově – Mallorce. Na místě najdete písčité pláže, skaliska i veškeré vybavení pro pohodovou rekreaci všech věkových kategorií. Navíc je to sem z letiště jen asi 30 km.

Doprava do letoviska je jednoduchá. Nejdřív doletíte na letiště v Palmě. Zbytek cesty zvládnete za pár desítek minut autem nebo místní dopravou. Po cestě můžete navštívit letovisko Portals Neus s bílými písčitými plážemi nebo třeba palmami posázený Magaluf ležící jen asi 5 km východně od El Tora.

Užijte si moře, vyhlídky i výlety po okolí

Písčité pláže na severu letoviska postupně přecházejí v kamenité na jihu. Tam taky najdete skaliska s krásnými vyhlídkami nejen na západ slunce. Za všechny můžeme doporučit třeba Mirador El Toro. Kdyby vás přestalo bavit koupání v moři, nedaleko leží Western Water Park plný skluzavek a atrakcí.

Ubytování tady i v nejbližším okolí seženete za dobrou cenu a s vysokým standardem služeb i ochotným personálem. Pokud plánujete celou dovolenou zůstat na jednom místě, doporučujeme třeba hotel Pure Salt Port Adriano s luxusním zařízením, vířivkou a výhledem na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru