Despo Hotel by Estia

Kato Gouves

Hosté chválí u hotelu Despo Hotel by Estia Ochota personálu, Rychlost odbavení, Odbornost personálu, Kvalita a stav bazénu, Čistota na pokojích. Nejméně však byli spokojeni se vzdáleností k pláži.

K pláži 600 m
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Despo Hotel by Estia

84%
13 hod.
Zobrazit
3.5/5
756 hod.
Zobrazit
70%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel Despo Hotel by Estia

Podle 769 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 70% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

Hosté chválí u hotelu Despo Hotel by Estia

Ochota personálu, Rychlost odbavení, Odbornost personálu, Kvalita a stav bazénu, Čistota na pokojích

Ochota personálu
Rychlost odbavení
Odbornost personálu
Kvalita a stav bazénu
Čistota na pokojích
Vzdálenost k pláži

84%

podle 13 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu Despo Hotel by Estia
  • Všeobecné hodnocení
    83%
  • Umístění a okolí hotelu
    70%
  • Obsluha a služby
    97%
  • Stravování
    81%
  • Sport a zábava
    85%
  • Ubytování
    84%
Recenze hotelu od zákazníků
„Krásná dovolena“
95%
Parta přátel
Jana A.Dovolená červen 2016

Milý personál, dobré jídlo a dostatečné ubytování.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Vybavení pokoje
    0%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    N
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    N
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Průměrný hotel vevnitř, venku čisto a upraveno, jídlo skvělé“
66%
Mladý pár
Petr P.Dovolená červen 2016

Na pláž asi 1 km, bohužel přes nebezpečnou hlavní silnici bez přechodu u křížku, kde již někdo zahynul...takže velmi nepříjemné.

Podrobné hodnocení
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    0%
  • Vzdálenost k pláži
    33%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    33%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Stav hotelu
    33%
  • Čištota
    67%
  • Velikost
    0%
  • Vybavení pokoje
    33%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    33%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    33%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
„nic moc“
56%
Rodina s malými dětmi
Jan FišerDovolená

Služby nacesty v pořádku, hotel odpovídal popisu, umístění je cca 10 minut pěší chůze k pláži, přechází se ve velmi nepříjemném místě hlavní silnice, což je jediná komplikace, pláž je moc pěkná, cca 200 m dlouhá a v průměru 30 m široká, lehátka za 5 euro 2ks se slunečníkem, píseček, velmi pozvolný přístup do moře, plavat se dá až tak 100 m od břehu, vybírali jsme schválně kvůli dětem, takže s pláží absolutní spokojenost. Hotel pro cca 70-100 lidí (můj odhad), takže relativně menší, moc pěkně udržovaná zahrada, uprostřed celkem solidní dětské hřiště 10x10m, bazén + dětský bazén, okolo lehátka, v plné sezóně o ně bude asi boj, přelom září - října, tak akorát. Pokoje malé, ale útulné a čisté, s balkonem, nijak mě to neuráželo. My jsme v pokoji slyšeli celých 10 dní hluk podobný tomu, kdy se v sousední místnosti někdo sprchuje, nebo jako když je obmístnost zapnutá vířivka, ten hluk byl tak tichý a monotónní, že to nereušilo a neměli jsme s tím problém, ale píšu, kdyby někdo byl citlivější, tak ať ví. Personál hotelu byl veskrze ochotný a příjmený, snažili se vyjít vstříc. Jako velké negativum bych označil stravu, all inclusive bych to nenazval ani omylem, spíš plnou penzí s občasným tím pivkem. každý den po 10 dní víceméně to stejné, byla vidět enormní snaha šetřit, takže mísa s nakrájenou okurkou osychala tak dlouho (mluvíme o dnech) , dokud to nebylo očividné všem, nepochybuji o tom, že následně skončila v tzatziki. Výběr byl opravdu ubohý a to nejsme nijak nároční. Úprava veškerého masa byla do kysela, nevím, nejsem znalec Řecké kuchyně, ale s kým jsme se bavili, tak jim to nechutnalo. Suma sumárum, jídlo byla katastrofa. Dalším negativem, které ale může být pro jiné pozitivem, byla všudepřítomnost kouřících spolubydlících, měli jsme smůlu, že mimo hlavní sezónu jezdí spíše starší populace a ještě k tomu každý hulil jak fabrika naprosto všude, krom uzavřených prostor. člověk šel k bazénu, všichni kolem něho kouřili, děti, neděti, šli jste na jídlo, uvnitř se nekouřilo, ale stačilo si sednout za nětěsnící balkónové okno a hned to nikomu nevadilo, to že to smrdí do půlky restaurace zjevně nikomu žíly netrhalo. Dokonce někteří nejotrlejší posedávali okolo dětského hřiště a když si začali zapalovat na sousedním balkónu, měli jsme toho vážně dost. Pro úplnost dodávám, že v Řeckém hotelu jsme byli prvně, třeba je to normální a třeba je normální mít chudé all inclusive, takže nesoudím, konstatuji. Pro doplnění s čím porovnávám, máme zkušenosti z několika hotelů z různých kanárských ostrovů.

Podrobné hodnocení
  • Čistota v restauraci a u stolu
    33%
  • Pestrost jídel a nápojů
    0%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    0%
  • Hotelová restaurace a bar
    0%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    33%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    33%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    0%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    100%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    33%
  • Doporučili byste tento hotel?
    33%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    67%
  • Péče o děti, hřiště
    67%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
„Hotel Despo“
84%
Rodina s malými dětmi
Vendula M.Dovolená

Jedná se o malý rodinný hotel s příjemnou atmosférou, ne žádný komplex, kde je stovka lidí. Cestovalo nás 5 dospělých a 4 děti (15,8, 5, 5). Hotel má svůj bazén, ve kterém jsme trávili hodně času, u bazénu je dost lehátek k dispozici. Pláž je vzdálená tak 10 minut chůze, písečná, místy štěrkovitá. Na pláži lehátka za poplatek 5 EUR za 2 lehátka a slunečník. Na pláž jezdí v 10h. mikrobus od hotelu a ve 14h. zpátky. Domluvte se s řidičem na kterou pláž chcete. Jídlo v hotelu je dostačující, pestrý výběr salátů. Vždycky bylo z čeho si vybrat a dobře jsme se najedli. Nealko z postmixu. Pozor! voda je odsolovaná a proto chutná trochu slaně, dá se na to zvyknout. Kdo si nezvykne, může si koupit 6pack minerálních vod na recepci za 2 EUR. Na baru u bazénu velký výběr pití po celý den. Káva je klasická, taková ta "hotelová". Wifi funguje na recepci a u baru skvěle, zdarma. Pokud máte pokoj nad recepcí, funguje vám wifi také. Pokoje jsou zařízené starším nábytkem, ale funkčním. Matrace jsou pružinové, takže 2 dny cítíte v zádech pružiny, pak si zvyknete. Rodinný pokoj je vybaven dvoulůžkem a patrovou postelí. Pokoje jsou malé. Koupelna je opět starší, ale funkční, opět odsolená voda. Klimatizace je na pokoji za poplatek 7 EUR za den. Nebyla třeba, pokud netrávíte na pokoji celý den. Doporučuji odpuzovač komárů do elektriky, bylo jich tam docela dost. S hotelem jsme byli spokojeni, jsme nenároční cestovatelé. Hotel rozhodně není pro náročné cestovatele.

Podrobné hodnocení
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    N
  • Stav hotelu
    67%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„maximální spokojenost“
94%
Pár středního věku
Radek ŠpačekDovolená květen 2015

čistota,jídlo velmi dobré,personál na úrovni,na 3 hvězdičky nad očekávání.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    33%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Velikost
    67%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    N
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%

Fotogalerie hotelu Despo Hotel by Estia

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu