Dovolená Deià
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Deià

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Deià od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si letní dovolenou v kopcovitém letovisku Deià

Oblast kolem městečka Deià leží na skalnatém a kopcovitém severním pobřeží Mallorky, která je největším a nejčastěji navštěvovaným z Baleárských ostrovů. Letovisko kromě koupání v moři nabízí mnoho příležitostí k výletům, vyhlídkám i zážitkům. Navíc to sem není nijak daleko z Palmy.

Právě baleárská metropole se stane vstupní bránou na ostrov pro každého, kdo sem zamíří. Nejpohodlněji se sem dostanete letadlem, a to prakticky odkudkoliv z Evropy i světa. Můžete se ale taky doplout ze Španělska. Cesta lodí z Barcelony nebo Valencie vám zabere okolo 10 hodin.

Užívejte si výhledy na moře i západ slunce a klidné koupání

Místní pláže jsou kamenité a skalnaté. Na pohled jsou nádherné, ale nejsou tak pohodlně přístupné. Takže sem nemíří takové davy turistů jako jinam na ostrově. Kromě toho nesmíte minout vyhlídky Mirador a Mirador des Tudons ani nenápadný, ale krásný kostel Sant Joan de Deià.

Místa k ubytování je tady dostatek a budete mít z čeho vybírat. My vám doporučujeme třeba hotel Es Moli s krásnými balkony ohraničenými zdobenou balustrádou, La Residencia s vnitřním i venkovním bazénem nebo Costa dOr, kde vás nadchne parádní výhled na moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru