Hotel Cuna Del Angel

Playa Dominical - Dominical
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Cuna Del Angel

4.5/5
706 hod.
Zobrazit
90%
 Průměrná známka
Umístění hotelu
Cuna Del Angel
Popis hotelu
Cuna Del Angel
Přesný popis hotelu najdete u termínů zajezdů
Pláž a vybavení
Písečná pláž
Bazén a vybavení
Venkovní bazén Lehátka Terasa na opalování
Wellness
Vlastní wellness centrum Masáže a tělové procedury Relaxace pro tělo i duši Kosmetické procedury
Sport
Golf Jízda na koních
Vodní sporty
Centrum vodních sportů Potápění Surfing Kánoe
Typ hotelu
Se zvláštní atmosférou
Cílové skupiny
Golfisté
Služby hotelu
Wifi Pokojová služba
Stravování
Restaurace Bar Snídaně - kontinentální Snídaně - servírovaná Snídaně - bufet Polopenze Á la carte Á la carte - večeře Bezlepková jídla
Vybavení hotelu
Parkovací místa k dispozici Lobby Obchody
Informace o hotelu
Kategorie (doporučená): 4 Kategorie (oficiální): 4 Rok výstavby: 2005 Rok renovace: 2008 Počet dvoulůžkových pokojů: 16 Počet jednolůžkových pokojů: 16 Telefon - hotel: 27878012 E-mail: INFO@CUNADELANGEL.COM Počet poschodí - hlavní budova: 2
Počet pokojů
Počet pokojů (celkem): 16
Počet bazénů
Počet bazénů: 1
Akceptace platebních karet
VISA MasterCard

Umístění

Tento hotel je zasazen v soukromém a vzdálené oblasti, a vypadá nad korunami stromů a opuštěných písečných pláží vůči krystalické Tichém oceánu, který se nachází asi 500 m od hotelu. Je 9 km jižně od Dominical, v Puertocito, mezi pobřežní silnicí a Tichým oceánem na jihu Kostariky.

Vybavení

Hotel, který byl rekonstruován v roce 2008, má 16 pokojů celkem se šíří přes 2 podlaží. To má jedinečnou atmosféru a typickou koloniální styl. Je hrdá na velkou pozorností k detailu a nabízí personalizované služby s úsměvem přichází ze srdce. Pokojová služba je k dispozici.

Pokoje

Každý pokoj je pojmenován po anděl a bohatě zdobené koloniální a asijské detaily. Jsou vybaveny veškerým moderním zařízením, včetně klimatizace, stropní ventilátory, DVD-přehrávač, přímý TV, WLAN přístup, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Všechny mají ohromující oceán a jungle výhled z terasy nebo balkonu.

Sport / Zábava

Snídaně je zahrnuta v ceně. Hotel má nádhernou restauraci, která podává skvělé gurmánské jídlo. Kuchaři hrdí na splnění náročných vkus několika náročných klientelu bez ohledu na čas dne.

Fotogalerie hotelu Cuna Del Angel
Počasí v oblasti hotelu
Cuna Del Angel

Kostarika leží částečně v tropickém a částečně v subtropickém podnebném pásu. Proto se v zemi pravidelně střídají dvě roční období – období sucha (léto) a období dešťů (zima). Samozřejmě je výhodnější tuto středoamerickou zemi navštívit v období sucha. Bývá sice větší horko, ale nebudete se muset vypořádávat s nepříjemnými přívaly srážek, které v období dešťů mohou trvat i dvacet dní v kuse.

Období sucha

Léto je na Kostarice od poloviny prosince do poloviny dubna. Každoročně se léto do zimy láme v přibližně stejnou dobu, ale není možné změnu počasí předpovědět na den přesně. Během léta je hlavně na pobřeží vyhřáté nad 30 °C během dne a v noci se teploty dostávají běžně ke 20 °C, nebo dokonce o pár stupňů výš. Nejtepleji je na západním pobřeží země. Takže pokud máte rádi horko, vyrazte například do letoviska Playa Tambor. Během období sucha napadne v průměru za měsíc asi 28 mm srážek, a proto se drží nízko i vlhkost vzduchu, která běžně nepřesahuje 60–70 %. Moře láká ke koupání a je vyhřáté na luxusních 27 °C.

Pokud máte rádi výlety do hor nebo aspoň dál do vnitrozemí, můžete se v létě setkat i s mírnějším počasím. Například město San Jose ležící v nadmořské výšce 1150 m se může celoročně pochlubit menšími rozdíly teplot. Když sem vyrazíte, čekají vás teploty mezi 15 a 26 °C. Nejstudenější počasí je samozřejmě v nejvýše položených lokalitách. Když se vydáte do hor ve vnitrozemí, můžete se ve 3 000 metrech nad mořem těšit na průměrné teploty kolem 10 °C.

Období dešťů

Zima trvá v Kostarice od poloviny dubna do poloviny prosince. Na většině míst okolo pobřeží zimní měsíce neznamenají nijak razantní pokles teplot. Můžete se stále těšit na denní průměrné hodnoty kolem 25 °C. Ale ve srovnání s létem podstatně přibude deštivých dní. Celkem během zimy za měsíc v průměru naprší neuvěřitelných 260 mm srážek. To má za důsledek občasné uzavírky některých cest nebo silnic – ať už kvůli záplavám nebo kvůli nestabilitě zeminy a hrozící erozi. Od dubna do prosince můžete počítat s vlhkostí vzduchu kolem 90–100 % a 17–21 deštivými dny měsíčně. Moře si však stále drží teplotu kolem 27 °C.

Pokud jde o výše položená místa ve vnitrozemí, tady skok teplot zaznamenáte taky. Opět platí, že se nemusíte bát razantní změny, na kterou jste zvyklí z našich zeměpisných šířek. Ale obecně v zimním období teploměry i na horách ukážou asi o 5–10 °C méně než v létě. Kromě toho platí i zde vysoká vlhkost blížící se 100 %. S vydatným deštěm také ubývá četnosti slunečných dní, kterých je v průměru jen asi pětina.

Na závěr přidáme doporučení, abyste se do Kostariky vypravili spíš v období sucha. Budete mít daleko větší šanci na příznivé počasí nejen na koupání, ale i na poznávání místních památek a nádherných národních parků. A když budete chtít vyrazit do hor, nebudete se muset bát, že vám mezi tím déšť zaplaví přístupovou cestu.  

 
Teplota vzduchu
Teplota vody
Vlhkost vzduchu
Délka slun. svitu
Deštivé dny v průměru
LedenHlavní sezóna
24 °C
27 °C
80 %
7 hodin
2 dny
ÚnorHlavní sezóna
24 °C
26 °C
80 %
8 hodin
1 den
BřezenHlavní sezóna
26 °C
26 °C
78 %
8 hodin
1 den
DubenHlavní sezóna
27 °C
27 °C
79 %
7 hodin
5 dnů
KvětenVedlejší sezóna
27 °C
28 °C
84 %
5 hodin
16 dnů
ČervenVedlejší sezóna
27 °C
28 °C
86 %
4 hodiny
19 dnů
ČervenecVedlejší sezóna
26 °C
28 °C
85 %
4 hodiny
20 dnů
SrpenVedlejší sezóna
26 °C
28 °C
85 %
4 hodiny
21 dnů
ZáříVedlejší sezóna
27 °C
29 °C
86 %
5 hodin
22 dnů
ŘíjenVedlejší sezóna
26 °C
28 °C
88 %
4 hodiny
22 dnů
ListopadHlavní sezóna
25 °C
27 °C
84 %
5 hodin
11 dnů
ProsinecHlavní sezóna
24 °C
27 °C
82 %
6 hodin
4 dny
Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Německá kvalita s hotely, které v ČR nenajdete
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má německá cestovka
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu