Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Costa del Sol

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Costa del Sol od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Costa del Sol je nejjižnější úsek španělského pobřeží Středozemního moře a patří k jedné z klimaticky nejpříjemnějších oblastí Evropy, i v hlubokém podzimu zde bude velmi krásně. Costa del Sol je turisticky nejnavštěvovanější oblastí Andalusie, a to nejen díky plážím a přátelskému obyvatelstvu, ale i díky rozsáhlé síti golfových klubů a hřišť. Oblast Costa del Sol nabízí úžasný koktejl přírody, památek i cen.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Costa del Sol sahá po celém andaluském břehu Středozemního moře od Almérie na východě až k Tarifě u Gibraltarské nížiny. Je dominantou provincie Malaga. Tři sta kilometrů písčitých pláží, smaragdově zbarvené, průzračné moře tvořící u výběžků Sierry Nevady a Sierry Blanky tiché zálivy střežené skalami, desítky kilometrů rybářských vísek a městeček s bílými kostelíky a uzounkými uličkami, hotelů, penziónů, restaurací, stánků s ovocem, a kolem toho všeho vede visutá trať a silnice. Máte-li namířeno do Costa del Sol, doporučujeme vám navštívit města Almuñécar, Benalmadena, Marbella či Torremolinos. Nejnavštěvovanějším letoviskem Costa del Sol je Estepona, které vám má opravdu co nabídnout. 

Přejít nahoru