Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Almerie

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Almeríe od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Almérie je méně známá východní část španělské Andalusie při pobřeží Středozemního moře. Nedá se říci, že by Almérie měla nějaké vysloveně návštěvnicky neatraktivní období, i když nejkrásnější je jaro a podzim. Půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé písečné pláže i plážičky ukryté mezi skalami, průzračná voda, pobřežní hory a polopouštní krajina, to vás v Almérii přesvědčí, že jste zvolili správně.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Almería je přístavní město ve španělské Andalusii, centrum stejnojmenné provincie mezi Granadou a Murcií. Město je obklopeno horami s horkým a suchým polopouštním podnebím. Španělská víska Mojácar se řadí k nejpůvabnějším lokalitám na pobřeží Costa Cálida. O zábavu je tady postaráno: v historické obci na kopci se přenesete o několik staletí zpět, písečné pláže lákají k odpočinku a koupání. Retamar je moderní letovisko, které se skládá prakticky jen z hotelů, vilek a bungalovů. Mají zde osm čtyřhvězdičkových hotelů a aby se návštěvníci nenudili, tak mají k dispozici osmnácti jamkové golfové hřiště přímo uprostřed obce. Aguadulce je menší město nedaleko metropole Almería.
Zdejší oblast je velmi hustě osídlena a v podstatě zde do sebe srůstá několik měst, přičemž Aguadulce je z nich největší. Roquetas de Mar je španělské středomořské město, které se nachází v provincii Almeria na slunném pobřeží Costa Almeria. Přes den zde můžete navštívit krásné pláže, historické památky a v noci se můžete vydat do nočních klubů. V provincii Vera se můžete  vydat za krásami památek, či na procházky po překrásných plážích.

Přejít nahoru