Dovolená Costa de los Pinos
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Costa de los Pinos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Costa de los Pinos od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si nezapomenutelné východy slunce v letovisku Costa de los Pinos

Oblast kolem městečka Costa de los Pinos najdete na východním pobřeží ve výběžku Mallorky, která je největším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Když se sem vydáte, čeká vás cesta přes celý ostrov. Nejdřív se totiž musíte dopravit do hlavního města Palmy, které leží v západní části.

Pak vás čeká několik desítek kilometrů autem napříč ostrovem. Ale nebojte se. Cesta je pohodlná a za hodinku jste na místě. Mimochodem, na Mallorku můžete nejen přiletět, ale taky připlout. Nejlepší je to z pevninského Španělska. Lodi sem pravidelně vyplouvají třeba z Barcelony nebo Valencie.

Východ slunce, který si budete pamatovat celý život

Východní pobřeží ostrova je častým cílem fotografů, kteří loví snímky východu slunce nebo jiné krásné scenérie za rozbřesku nad Středozemním mořem. To si taky nenechte ujít. Jinak se můžete těšit na písčité pláže, azurovou vodu a méně turistů než v západní půlce ostrova.

Ubytování je tady vyhlášené čistotou, skvělými službami i ochotným personálem. Doporučujeme třeba hotel Hipotels Eurotel Punta Rotja & Spa, který má vlastní prostorný bazén, pokoje s balkónem nebo lázně. Takže se tu můžete nechat hýčkat a odpočívat na maximum.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru