Dovolená Costa de la Calma
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Costa de la Calma

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Costa de la Calma.
Dovolená Costa de la Calma od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou ve vyhlášeném letovisku Costa de la Calma

Pokud rádi jezdíte na dovolenou do oblastí, kde se něco děje, bude pro vás Costa de la Calma správnou volbou. Leží na západním pobřeží Mallorky, která je nejznámějším, nejčastěji navštěvovaným a taky největším z Baleárských ostrovů. Z hlavního města je to sem asi 25 km.

Právě do mallorské metropole Palmy povede vaše cesta odkudkoliv z Evropy nebo světa jako první. Je totiž vstupní bránou na ostrov, protože je tu mezinárodní letiště i hlavní přístav. Ano, na Mallorku můžete doplout lodí ze Španělska. Cesta z Barcelony nebo Valencie zabere asi 9–10 hodin.

Užijte si kamenité pláže, vyhlídky a západ slunce

Dovolená v Costa de la Calma znamená pohodu a čas strávený na hlavním pobřeží, kde je dostatek kvalitních barů, restaurací i zábavy. Kromě toho tu ale narazíte na vyhlídky na skalách (např. Bella Vista), ze kterých můžete nerušeně ve dvou pozorovat západ slunce nad Středozemním mořem.

Ubytování tady seženete snadno a v jakémkoliv cenovém rozmezí si budete přát. Celé západní pobřeží ostrova je zvyklé na turisty, takže si můžete vybrat z velikých mezinárodních řetězců s patrovými hotely, menších apartmánových hotelů nebo hostelů kousek dál od pláží.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru