Dovolená Costa d'en Blanes
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Costa d'en Blanes

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Costa d'en Blanes od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se na dovolenou do vyhlášeného letoviska Costa d'en Blanes

Městečko leží na Mallorce – největším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Kromě toho, že jde o vyhlášené letovisko, je taky výhodně položené na jižním pobřeží jen pár kilometrů západně od hlavního města Palmy. Proto se sem pohodlně dostanete odkudkoliv z Evropy.

Nejjednodušší je doletět do Palmy a zbytek cesty dojet autem. Ale můžete do místní metropole taky doplout ze Španělska. Lodi sem míří z Barcelony nebo Valencie a plavba trvá asi 9 hodin. Hned u Costa d'en Blanes jsou také významná letoviska Portals Nous a Magaluf.

Užijte si moře a krásný přístav nebo vyrazte na nedaleký ostrůvek

V Costa d'en Blanes na vás čekají dobře dostupné a čisté písčité pláže, které jsou jen asi 500 metrů od městečka. Navíc je poblíž taky velký přístav plný krásných jachet a dalších lodí hodných obdivu. Určitě na ně zajděte mrknout. Nedaleko je taky skalnatý ostrůvek Illa d'en Sales.

Ubytování tady seženete jednoduše a ve vysoké kvalitě. Doporučujeme třeba hotel The St. Regis Mardavall Mallorca Resort s krásnou zahradou a bazénem. Díky pečlivě udržovanému trávníku působí jako příjemná oáza klidu, když se opře ostré polední slunce.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru