Dovolená Colònia de Sant Jordi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Colònia de Sant Jordi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Colònia Sant Jordi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte krásy letoviska Colònia de Sant Jordi

Jižní část Mallorky není tak známá jako hlavní turisticky vytíženější oblasti. Přesto sem rozhodně stojí za to vyrazit. Vědí to i obyvatelé Španělska, kteří na největší z Baleárských ostrovů míří každoročně. Nejblíž to v tomto ohledu mají lidé z Barcelony nebo Valencie, kteří se na ostrov dostanou i lodí.

Jižní výběžek je mixem písčitých pláží a skalisek, které omývá průzračně čistá zeleno-modrá voda Středozemního moře. I když je to do Colònie de Sant Jordi o něco dál než do hlavního města Palma, určitě je tu hodně co vidět a zažít.

Udělejte si výlet do mořského akvária nebo na okolní ostrůvky

Relaxaci na pláži můžete během dovolené proložit zajímavými výlety. Přímo ve městě najdete krásné mořské akvárium, kde se zabaví děti i dospělí. Vyrazit můžete třeba na malinké ostrůvky pár set metrů od břehu nebo se vydat lodí na jih do národního parku na ostrově Cabrera se stejnojmenným hradem.

Ubytování klidně vybírejte v některém z oblíbených hotelů. V Colònii de Sant Jordi to jsou třeba luxusní mnohapatrový hotel THB Sur Mallorca, vyhlášený a turisty vyhledávaný Universal Hotel Romantica nebo čtyřhvězdičkový skvost s venkovním i vnitřním bazénem – Blau Colonia Sant Jordi Resort.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru