Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Chinyero

K moři 1000 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife
Obecný popis hotelu
Chinyero

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento atraktivní byt komplex se nachází cca 800 m od centra a krásné pláže leží ve vzdálenosti 1 km. Odkazy na dopravní síť může být snadno dostanete pěšky ležící asi 15 minut od hotelu.
Vybavení
Apartmánový komplex se skládá z celkem 29 ateliérů. Hosté jsou vítáni v hale s 24-hodinová recepce, směnárna stůl a šatna. Kavárna nabízí různé kulinářské nabídky. Kromě toho jsou hostům nabízí využití veřejného internetového terminálu. Praní a lékařské služby zaokrouhlit nabídky.
Pokoje
Vkusné pokoje mají koupelnu s vanou, telefonem s přímou volbou, minibarem / ledničkou, kuchyňským koutem a pronájem bezpečné.
Stravování
Hosté si mohou vybrat své snídaně, obědy a večeře formou bufetu od. Oběd je k dispozici od à la carte menu. Hosté mají možnost si objednat buď polopenze nebo plné penze pobyty.
Platba
MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2
 Kategorie (oficiální) 2
Vybavení pokoje
 Kuchyňský kout
 Telefon s přímým vytáčením
 Vana
 Koupelna
 Balkón/terasa
 Trezor
 Lednice
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 1000 m
 Moře 1000 m
 Pláž 1000 m
 Centrum města 800 m
Informace o budově
 Počet studií 29
 Počet pokojů (celkem) 29
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Platba
 MasterCard
 VISA
Pláž
 Kamenitá pláž
 Oblázková pláž
 Písečná pláž
 Slunečníky
 Lehátka
Stravování
 Večerní bufet
 Oběd à la carte
 Obědový bufet
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
 Plná penze
 Polopenze
Vybavení
 Úschovna kol
 Lékařská pomoc
 Služby prádelny
 Přístup k internetu
 Kavárna
 Vstupní hala
 Šatna
 Směnárna
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Nonstop recepce
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Chinyero

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Chinyero

Počasí a kdy jet na Tenerife
  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů