Dovolená Cas Català - Illetes
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cas Català - Illetes

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cas Català - Illetes od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se na dovolenou do letoviska Cas Català – Illetes

Městečko Cas Català – Illetes leží na Mallorce, která je největším a nejčastěji navštěvovaným z Baleárských ostrovů. Letovisko najdete v centru dění, protože se nachází mezi hlavním městem Palmou a dalšími vyhlášenými místy – Illetas nebo Portals Nous. Najdete tu klid i top služby.

Cesta sem vám nezabere moc času, protože po přistání v Palmě vás čeká jen několik kilometrů na západ podél pobřeží. Abychom byli přesní, do baleárské metropole můžete doletět odkudkoliv z Evropy i světa nebo doplout ze Španělska. Plují sem lodi z Valencie nebo Barcelony.

Užijte si čisté kamenité nebo písčité pláže

Středozemní moře je v oblasti krásně vyhřáté a klidné po celou sezónu. Můžete sem klidně vyrazit i s menšími dětmi nebo jinými neplavci. Každý tu najde kousek moře, kde se bude moct pohodlně vykoupat. A je jednou, jestli máte raději jemný písek nebo dokulata vyhlazené oblázky.

Pokud jde o ubytování, je z čeho vybírat. Ceny jsou tu o fous nižší než v hlavním městě a místní hotely jsou vyhlášené perfektním servisem. Doporučujeme třeba Hospes Maricel s půvabným interiérem vykládaným kameny nebo další místní hotely. To už necháme na vás.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru