Dovolená Capdepera
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Capdepera

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Capdepera od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si letní dovolenou v letovisku Capdepera

Capdepera je městečko ležící ve východním výběžku Mallorky – největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovů. Leží asi kilometr od východního pobřeží a kromě moře nabízí další atrakce a památky nejen pro turisty. Míří sem každoročně turisté nejen ze Španělska, ale z celé Evropy.

Doprava je pohodová až na místo. Na ostrov se dostanete pohodlně letadlem a po přistání v hlavním městě Palma vás čeká ještě asi 80 kilometrů za volantem napříč ostrovem. Do Palmy můžete taky doplout z pevninského Španělska. Míří sem lodi z Barcelony nebo Valencie.

Objevte historickou pevnost a vyhlášenou uměleckou galerii

Až dorazíte na místo, určitě si projděte centrum městečka. Zastavte se v umělecké galerii ESPAI GUSTAVO, která platí za nejlepší na ostrově. Určitě nevynechte ani výjimečně zachovalou pevnost na severu. Je na vyvýšenině, ze které je krásný výhled po okolí. A nebojte, na pláž je to jen asi kilometr na východ.

Ubytování tu seženete snadno a ve vysoké kvalitě. Rádi vám doporučíme třeba hotel Creu de Tau Art & Spa s přepychově zařízenými interiéry a vynikajícím výhledem na pevnost, která se skví na protilehlém kopci za městečkem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru