Dovolená Canyamel
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Canyamel

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Canyamelu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v krásném letovisku Canyamel

Oblast leží na východním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Sice je to odtud trochu dál k pevninskému Španělsku, zato to budete mít podstatně blíž na Menorku – další oblíbený ostrov. Můžete se těšit na pestré vyžití i mimo pláže, které jsou tu poseté jemným pískem.

Doprava do Canyamelu sice potrvá o fous déle než na západní pobřeží ostrova, kde leží hlavní město Palma a dá se sem doletět nebo doplout lodí z Barcelony nebo Valencie, ale stojí to za to. Budete tu mít veškerý komfort a k tomu daleko větší klid a soukromí.

Objevte jeskyně a obdivujte místní tvrz

Když budete v Canymelu, udělejte si výlet do nedalekých jeskyní Coves d'Artà. Můžete se sem jít třeba ochladit, když se v létě opře rozžhavené slunce. Stejně zajímavý je taky pohled na torre de Canyamel – tvrz, která chránila venkovany před loupeživými piráty.

Ubytování vám doporučíme v některém z oblíbených hotelů, které turisti hodnotí na výbornou. Hotel Canyamel Classic nabízí půvabný výhled na moře a skalnatý výběžek opodál, Aparthotel Canyamel Sun má komorní atmosféru a nabízí klid a Canyamel Park Hotel & Spa vás rozmazlí lázněmi.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru