Dovolená Can Pastilla
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Can Pastilla

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Can Pastilly od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v centru dění v letovisku Can Pastilla

Oblast leží na západním pobřeží ostrova Mallorka, tedy na dosah z pevninského Španělska. Proto tu v sezóně i mimo ni najdete spoustu turistů z Pyrenejského poloostrova. Míří sem ale i hodně Evropanů i lidí ze vzdálenějších koutů světa. V každém případě si tu nebudete připadat sami.

Letovisko je doslova v centru dění. Je totiž jen několik kilometrů jihovýchodně od hlavního města Palma a nachází se doslova na dosah od hlavního mallorského letiště. Zároveň se dá z nedalekého přístavu doplout na Barcelony nebo Valencie. Těžko byste hledali strategičtější místo.

Objevujte podmořský svět v akváriu i krásné čisté moře a písčité pláže

Místní mořské akvárium patří k těm nejlepším, které v Evropě můžete navštívit. Pokud vás zajímá mořský svět, určitě si vyhraďte dost času na jeho návštěvu. Hodí se pro celou rodinu. Samozřejmě nemůžete minout ani krásné pláže s promenádou a koupání ve vyhřátém Středozemním moři.

Mezi nejlepší hotely v oblasti patří Las Arenas s perfektními pohodlnými lehátky u bazénu, Helios Mallorca – obrovský hotel s výtečnými službami, který si zamilujete nebo Marbel – tradičněji vybavený hotel se skvělým barem a rodinnou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru