Dovolená Campos
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Campos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Campos od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si skvělou dovolenou v městečku Campos

Letovisko se nachází ve vnitrozemí na jihu Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Campos nepatří mezi první volby turistů, takže je tu klid a pohoda i v sezóně. Kromě moře, které je odtud asi 10 kilometrů na jihovýchod, tu budete obdivovat místní architekturu.

Cesta sem netrvá dlouho. Nejdřív se ale musíte dostat na ostrov. Nejpohodlnější cesta je letadlem, které vás dopraví prakticky odkudkoliv z Evropy do hlavního města Palmy. Kdybyste si chtěli cestu udělat dobrodružnější, dá se sem doplout ze Španělska. Lodi vyplouvají z Barcelony i Valencie. Zbytek cesty dojedete autem.

Nechte se okouzlit krásným kostelem i nedalekou pláží

I když je městečko Campos ve vnitrozemí, má určitě své klenoty, které stojí za vidění. Největším z nich je kostel Sant Julià de Campos s nádhernou klenbou a výzdobou uvnitř. Určitě si najděte čas a zajděte se tam podívat. K moři vyrazte třeba na pláž Arenal de Sa Ràpita asi 10 km na jihovýchod.

Bydlet se vám tu bude krásně.  Je tu ticho, příjemně a nikdo vás nebude rušit. Z hotelů doporučujeme Son Marge s palmami a květinovou zahradou, Can Canals s příjemnou komorní atmosférou nebo Son Cosmet v historické zástavbě a osobitým stylem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru