Dovolená Campanet
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Campanet

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Campanet od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou naplno v letovisku Campanet

Oblast leží ve vnitrozemí v severní části Mallorky – největšího a nejznámějšího z Baleárských ostrovů. Je odtud krásný výhled na hory a kopce lemující severní pobřeží i na rovinatou nížinu na jihu. K moři je to nejblíž 20 kilometrů na severovýchod do Alcudie. Campanet je klidné a pohodové místo.

Doprava sem netrvá dlouho. Nejdřív se potřebujete dostat do Palmy – hlavního města souostroví. Sem se dá doletět odkudkoliv z Evropy. Nebo tam můžete doplout z pevninského Španělska. Lodi vyplouvají například z Barcelony nebo Valencie. Zbylých 45 kilometrů dojedete za půl hodiny autem.

Těšte se na klid a výlety po okolí

Všechno není jen o opalování na pláži a koupání v moři. Pokud rádi objevujete nová místa, půjčte si na Mallorce auto a vyrazte na výlety po okolí. Přímo v Campanetu můžete obdivovat například starobylou studnu Pou d'en Gatell nebo místní krásný hřbitov.

Ubytování v Campanetu najdete bez problémů. Hotely jsou vynikající a rádi vám doporučujeme třeba Monnaber Nou Eco Hotel & Spa s nádhernou terasou s výhledem, Monnaber Vell v půvabném venkovském stylu nebo Finca Es Fangar s vysokou kvalitou vybavení pokojů.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru