Dovolená Camp de Mar
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Camp de Mar

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Camp de Mar od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na dovolenou do oblasti Camp de Mar

Letovisko leží na západním pobřeží Mallorky, která je největším z Baleárských ostrovů. Camp de Mar je navíc jen asi 90 kilometrů od dalšího oblíbeného ostrova – Ibizy. Zároveň neleží daleko od hlavního města souostroví – Plamy, odkud to sem trvá autem asi půl hodiny klidné jízdy.

Na ostrovy se nejjednodušeji dostanete letadlem do metropole, ale můžete využít taky delší a dobrodružnější cestu lodí z pevninského Španělska. Plují sem lodě z Barcelony nebo Valencie. V každém případě vás čeká krásná dovolená v pěkném letovisku, kde budete mít vše potřebné.

Osvěžte se v moři, zahrajte si golf a vychutnejte si skvělé jídlo

V letovisku si můžete zahrát golf. A pokud ho ještě neumíte, můžete to aspoň zkusit. Kdyby se vám takhle aktivní zábava příčila, vždycky je prostor na krásných písečných plážích, kde čas plyne pomalu a horké letní slunce nabíjí energií. Konec dne můžete strávit třeba večeří v restauraci, kde si pochutnáte na místních specialitách.

Ubytování tady seženete prvotřídní. Nejlepší recenze turistů získaly například hotely Gran Camp de Mar s bazénem hned kousíček od moře, Bahia Camp De Mar Suites s kaskádovitým uspořádáním pater nebo třeba H10 Blue Mar Hotel s velkorysými službami a výhledem na okolí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru