Dovolená Calvia
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Calvia

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Calvia od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si dovolenou v krásném letovisku Calvia

Oblast leží v západní části ostrova Mallorka, který je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Na rozdíl od nejznámějších letovisek je položený ve vnitrozemí a ze tří stran městečko lemují kopce porostlé oku příjemnou zelení. Zároveň je to odtud jen asi 10 kilometrů na pobřeží na pláž.

Cesta sem netrvá dlouho. Jakmile přiletíte nebo doplujete na Mallorku do hlavního města Palmy, čeká vás už jen asi 20 kilometrů autem z letiště. Dá se sem doletět odkudkoliv z Evropy a doplout ideálně z pevninského Španělska. Lodi sem míří z Barcelony nebo Valencie a plavba trvá necelých 10 hodin.

Čeká tu na vás ticho a pohoda bez davů turistů

Pokud se neradi prodíráte zástupy výletníků, bude tohle městečko pro vaši dovolenou ideální. Můžete vyrážet na výlety po okolí, navštívit nedaleká letoviska Cala Fornells a Portals Nous nebo zamířit nejkratší cestou na pláž. Autem tam dorazíte asi za 15 minut klidnou jízdou.

Ubytování je tady na vysoké úrovni a můžete se těšit na maximální komfort. Doporučujeme třeba hotel H10 Punta Negra Boutique, který si zamilujete pro působivé interiéry, Castell Son Claret vyvedený v historickém rustikálním stylu nebo nedaleký IBEROSTAR Grand Hotel Portals Nous.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru