Dovolená Calas de Mallorca
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Calas de Mallorca

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Calas de Mallorca od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Obdivujte překrásné zátoky ve skaliskách Calas de Mallorca

Letovisku leží na východním pobřeží Mallorky a na pevninské Španělsko je to odtud kus cesty. Ale za to tu najdete krásná místa plná překvapivých jezírek a lagun, které odhalí odliv na skalnatých útvarech a kamenitých výběžcích na pobřeží. Navíc je to odtud blíž na Sardinii.

Nemusíte se bát, že by tu neměli písčité pláže, naopak. Skaliska jsou spíš zpestřením krásných zlatavých pláží, které lákají k celému dni plnému odpočinku na břehu Středozemního moře. A když vám bude moc horko, můžete se schovat pod korunami nedaleko rostlých stromů.

Užívejte si přepych v hotelích i restauracích a barech

V letovisku jsou na turisty dobře nachystaní. Na své si přijdete, pokud hledáte klasické podniky i něco luxusnějšího. Kromě hotelů u pláží můžete využít ubytování i více ve vnitrozemí. To je levnější a je odtud krásný výhled do okolí. Restaurace a bary potkáte prakticky všude, dokonce i na plážích.

Mezi nejoblíbenější místní hotely patří Globales America – vysoký čtyřhvězdičkový hotel vyhlášený sovu čistotou, Globales Samoa – s několika bazény a soukromými lehátky v areálu hotelu nebo HSM Canarios Park – tříhvězdičkový hotel s vlastním tenisovým kurtem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru