Dovolená Cala Viñas
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Viñas

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Viñas od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v krásné zátoce letoviska Cala Viñas

Oblast leží na západě Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Z hlavního měst Palmy se sem dostanete pohodlně půjčeným autem nebo místní dopravou. Je to jen několik desítek kilometrů, takže se na cestě z metropole nezdržíte. Cestou můžete navštívit další letoviska.

Za vidění určitě stojí pláž v okolí Magaluf nebo městečko Palma Nova. Sem taky vyrážejí turisti ze Španělska i celé Evropy. Cala Viñas si oblíbíte díky skvělým restauracím, čistému moři a plážím, které kombinují skaliska a jemný písek. S turisty se nebudete muset přetlačovat.

Nechte se unést průzračným mořem

Zátoka poblíž městečka se pyšní modro-zelenou vodou v dokonalé čistotě. Stejné hodnocení si zaslouží i nejbližší pláže. A když už vás přestane opalování a koupání bavit, můžete vyrazit na výlety po okolí. Pokud jste dobří plavci, můžete se přeplavat na nedaleký ostrůvek na severu.

Ubytování na vás čeká v top kvalitě. Turisté si nejvíc pochvalují například hotel Globales Cala Viñas na samém pobřeží s krásným výhledem na zátoku, Occidental Cala Viñas s luxusním bazénem a širokou nabídkou drinků nebo kaskádovité apartmány Apartamentos Cala Viñas.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru