Dovolená Cala San Vicente
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala San Vicente

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala San Vicente od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se do zátoky smetanových skalisek v Cala San Vicente

Letovisko najdete na severním pobřeží Mallorky, která je největším a nejznámějším z Baleárských ostrovů. Ty, jak známo, patří Španělsku. A Španělé sem opravdu často jezdívají na dovolenou, i když mají vlastní pobřeží s mořem blíž. Nejčastěji na Mallorku míří lidé z Barcelony a Valencie.

Do kopcovitého Cala San Vicente se dostanete snadno. Doletíte do Palmy, která je hlavním městem Mallorky i celého souostroví, a pak zbylých téměř sto kilometrů dojedete půjčeným autem. Cesta vám sice zabere dost času, protože projedete napříč ostrovem, ale stojí to za to. Uvidíte sami.

Objevte krásu jeskyní, čistého moře i bělavých skal

Skalnaté a hornaté pobřeží je protknuté četnými jeskyněmi, z nichž nejznámější jsou Prehistoric Caves, z kopců kolem letoviska Cala San Vicente je působivý výhled po okolí. Mimochode, stejně se jmenuje i jedno z letovisek na Ibize. A nebojte, i tady na Mallorce najdete písčité pláže a azurové moře.

Ubytování tady seženete snadno. Pokud nepotřebujete být přímo u pláže, volte výše postavený hotel kvůli panoramatickému výhledu. Oblíbené jsou třeba bílý Globales Simar, TUI BLUE Don Pedro, který vás rozmazlí vířivkou nebo Grupotel Molins s vlasntím tenisovým kurtem.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru