Dovolená Cala Romàntica
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Romàntica

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Romàntica od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si dovolenou ve dvou v Cala Romàntica

Letovisko na východním pobřeží Mallorky odnepaměti láká zamilované ze všech koutů Evropy. Největší z Baleárských ostrovů má jistojistě mnoho míst zaslíbených lásce, ale jen málokteré nabízí tak romantickou atmosféru při východu slunce i během dne. Navíc se sem dá pohodlně dostat.

Z hlavního města Palmy sem dojedete během hodiny půjčeným autem. A do Palmy doletíte odkudkoliv z Evropy i světa. Pokud jste dobrodruzi a nespěcháte, můžete se na ostrov vydat z Barcelony nebo Valencie lodí a užít si romantickou plavbu ze Španělska po Středozemním moři.

Nechte se strhnout dechberoucí atmosférou

Cala Romàntica je speciální nebývale krásnou kombinací přírodních scenérií. Na jednom místě se můžete kochat překrásnými skalisky, které východ slunce zrůžoví, koupat se v azurovém moři na písečné pláži nebo navštívit některý z místních vyhlášených podniků s delikatesami. Je to na vás.

Bydlení tu seženete snadno a na špičkové úrovni. Doporučujeme třeba hotel Cala Romantica, který je na hned u pláže s krásnou a klidnou zátokou. Písek tu láká k dennímu i nočnímu koupaní nebo pohodovému opalování bez rušení davy turistů.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru