Dovolená Cala Pi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Pi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Pi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v letovisku Cala Pi

Oblast leží na jihozápadním pobřeží Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Každoročně sem míří turisti, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou u čistého a příjemně vyhřátého moře. Navíc je odtud fenomenální pohled na západ slunce.

Dostanete se sem snadno. Nejdřív vás čeká cesta do Palmy, která je hlavním městem ostrova i souostroví. Můžete sem doletět odkudkoliv z Evropy nebo celého světa. Ale pokud jste dobrodružnější povahy, klidně sem vyrazte lodí ze Španělska. Vyplouvá z Barcelony i Valencie. Zbytek cesty z metropole urazíte autem za několik desítek minut.

Nechte se okouzlit blankytnou lagunou

Můžete se těšit na nevídanou zátoku v ryzí modré barvě. Na první pohled si ji zamilujete a nebudete se chtít chodit koupat jinam. U ústí zátoky si můžete prohlédnout starobylou věž Torre de Cala Pi anebo třeba vyrazit na výlet lodí do nedaleké zátoky Cala Beltran.

Ubytování je tady prvotřídní. Můžete se těšit na kvalitní hotely s pestrou nabídkou služeb. Doporučujeme třeba Cala Pi Club, ze kterého je to k modré laguně jen pár kroků. Turisti si tu pochvalují vynikající jídlo i všímavou a vstřícnou obsluhu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru